Перейти на мобільну версію сайту


11.07.2014

АБИ НАБЛИЗИТИ МИР

Досі на східних кордонах України виконує завдання особовий склад понтонно-мостового батальойну.
Частина кам’янецьких військових працює у складі груп розмінування, інша частина обладнує блок-пости, переправи через водні артерії, їх залучають до розвантаження, супроводу та охорони військових вантажів.

Бойовий дух наших вояків досить високий, вони докладають максимум зусиль аби наблизити мир. А ще за чотири місяці перебування на сході вони дуже скучили за рідиними і хочуть повернутися додому, але лише за однієї умови - з Перемогою.
Не залишаються осторонь проблем військових кам’янецькі підприємці та жителі Кам’янця. Лише за останній тиждень громада міста надала суттєву допомогу в забезпеченні проведення різних видів технічного обслуговування штатної техніки, щоб можна було підтримувати у бойовій готовності підроздідли частини для подальшого залучення виконання завдань за призначенням.  
Командний та особовий склад батальйону дякують готельному комплексу «Ксенія», Раді колективних сільськогосподарських підприємств, кам’янчанам Ігорю Костику, Андрію Хімічу, Віталію Завадському, Світлані Добровольській, ПП САФ «Колос», стейк-хаусу «Лондон», ТОВ «Династія», Правому сектору, волонтерам Кам’янця-Подільського та всім небайдужим громадянам.
А от члени профспілкової організації Центру розмінування, працівники Збройних сил зібрали понад 6 тис. грн і закупили для військових Центру, які перебувають у зоні АТО, необхідне військове спорядження, зокрема 20 комплектів наколінників і налокотників.
Упродовж двох днів, близько 100 студентів кафедри офіцерів запасу К-ПНУ за власним бажанням здавали кров для поповнення банку крові військовим, які беруть участь в АТО. У такий спосіб майбутні офіцери вирішили виконати свій громадянський обов’язок.

Теги: військові, АТО, допомога військовим

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.