Перейти на мобільну версію сайту


23.11.2012

А ВИ КОЛИ БУЛИ В МУЗЕЇ?

Історичний музей-заповідник, з 19 листопада по 19 грудня, проводить акцію для мешканців міста «Звичка ходити в музей». Акція проводиться у рамках проекту міського голови Михайла Сімашкевича «Творімо місто разом!»
- Ми хочемо зацікавити усіх, небайдужих до історії міста та краю людей, - зазначив з цього приводу директор музею Віктор Травінський. - Відпочивати можна не лише в барах, ресторанах чи на дискотеках. Куди краще провести культурний відпочинок з сім’єю, images.jpegдрузями, або просто наодинці в музеї. Багато кам’янчан давно не відвідували експозиції нашого музею, вважаючи, що це прерогатива туристів. Але це все одно, що бути в Римі й не бачити Папи Римського...
Сьогодні музей це - Ратуша, Картинна галерея, музей старожитностей та Стара фортеця, кожна з яких має багато цікавих об’єктів.
Вартість єдиного квитка на всі об’єкти для дорослих становить 56 грн, для дітей - 31 грн. Під час акції вартість єдиного квита для дорослих становить 20 грн, для дітей  шкільного віку – 10 грн, для дошкільнят вхід безкоштовний.
Щиро запрошуємо разом провести культурне дозвілля!
Телефон для довідок та придбання квитків: 2-55-33 (з 09.00 до 17.00).

Теги: музеї, Кам'янець, Стара фортеця, Картинна галерея

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.