Перейти на мобільну версію сайту


04.05.2018

А НА ОСТАНОК – МАТЧ З ХОКЕЮ

інженери28 квітня інженерні війська Збройних сил Канади відсвяткували 115 років від дня створення. З цією датою особовий склад оперативної групи військової місії «ЮНІФАЄР», що виконує завдання в Кам’янець-Подільському гарнізоні, привітав від Генерального штабу Збройних сил України начальник Головного управління оперативного забезпечення генерал-лейтенант Микола Кравчук. Під час урочистого зібрання свої вітання переказали секретар міської ради Дмитро Васильянов та начальник Центру розмінування полковник Володимир Родіков.

Володимир Геннадійович відзначив, що завдяки тісній співпраці протягом останніх трьох років сьогодні ми маємо можливість швидкими темпами примножувати та вдосконалювати свою фахову майстерність. Компетенція канадських фахівців інженерної справи, помножені на досвід, який українські сапери отримали під час бойових дій, є фундаментом для створення сучасного і боєздатного українського війська. 

Приємною несподіванкою та сюрпризом для канадських військових став виступ-привітання вихованців ДНЗ №17 «Світлячок», якими останні роки опікуються військові сапери обидвох країн.

На завершення святкування військовослужбовці провели товариський матч з хокею на траві.


Теги: привітання до 115 років від дня створення Збройних сил Канади

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.