Перейти на мобільну версію сайту


15.05.2015

«А ДЛЯ - МЕНЕ СИМВОЛ ПЕРЕМОГИ...»

8 травня Кам’янеччина відзначила 70-ту річницю Перемоги над нацизмом у Європі та День пам’яті та примирення.

У районі заходи пройшли в с.Довжок біля меморіального пам’ятника загиблим воїнам. До річниці Перемоги було встановлено пам’ятну дошку на честь Героїв Радянського Союзу Йосипа 9 травня Кадученка з смт Стара Ушиця, Миколи Никольчука з с.Оринин, Бориса Сугерова з с.Ходорівці, Лаврентія Тручака з с.Нагоряни та Кавалера орденів Слави I, II, III ступенів Івана Андрейцева.
У заходах взяли участь голова районної ради Микола Жоган, перший заступник голови адміністрації Анатолій Кріль, голова районної ради ветеранів Антон Малик, сільські голови, ветерани, школярі, вихованці та вихователі ДНЗ «Веселка», актив району. Концертну програму за участю ветеранського хору «Вечірні зорі» підготували відділ культури РДА та РЦКМ «Розмай».
9 травня біля Вічного вогню зібралися і в Кам’янці. На жаль, плине час і ветерани йдуть у вічність, але їхній подвиг як святиня повинен залишитися в нашій історії, якби хто не хотів перекрутити і переписати її. На свято Перемоги прийшло кілька десятків сивочолих ветеранів, їх у місті живих всьго близько семи десятків. Не побоялися ветерани прийти із Георгієвською стрічкою, попри всі розмови політиків. За словами одного з них: «Эта ленточка для меня символ Победы над врагом моей страни и кто бы сейчас что не говорил, а я воевал за свобобу своего народа! Мак, который нам сейчас насаждают, это символ не нашей Победы, это символ другой войны - первой мировой? Это хранитель и сымвол пам’яты другой нации, британской. Поэтому не надо нам насаждать ничего чужого».

Ветеранів вітав міський голова Михайло Сімашкевич, військові, молоде покоління і прості кам’янчани. Як і годиться, до пам’ятників переможців поклали квіти та вінки.

Теги: 9 травня

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.