Перейти на мобільну версію сайту

RSS

Новини

ВДАЛИЙ СТАРТ УЧНІВ
28-29 вересня на базі ХОІППО та Хмельницької загальноосвітньої санаторної школи-інтернат І-ІІІ ступенів №2 проведено обласний етап Всеукраїнських учнівських турнірів з біології, географії та хімії. Серед 16 команд Хмельниччини збірна команда міста «Лідер» (керівник Віра Новаковська, вчитель біології ліцею) виборола II місце в обласному етапі Всеукраїнського учнівського турніру з біології.

МЕРЕЖА ПРАВОВОГО РОЗВИТКУ
Спілка організацій громадянського суспільства «Мережа правового розвитку» (МПР) проводить моніторинг своїх офісів, один із яких розміщений у нашому місті на базі Асоціації юристів м. Кам'янець-Подільський (голова Вікторія Ільчишена).
Усього до мережі входить 25 організацій, що діють у 24 областях України.

ВІТАЛИ ТИХ, ХТО ДО КНИГ – НАЙБЛИЖЧЕ
У Всеукраїнський День бібліотек в міському Будинку культури відбувся святково-урочистий вечір. Вручалися нагороди нашим бібліотекарям, звучали вітання й особисті спогади, пов’язані з книгозбірнями, лунали пісні та вірші. Заступник міського голови Вадим Савчук від імені мера подякував працівникам бібліотек за їхню просвітницьку і виховну роботу, пропагування любові до книг...

ПРИЗЕРІВ ВИЗНАЧИЛИ
24 вересня управління освіти і науки міської ради провело міський конкурс мультимедійних посібників «English for children». У конкурсі брали участь вихователі (вчителі) англійської мови та педагогічні працівники з 18 закладів дошкільної освіти міста, які презентували власні мультимедійні посібники.

ПОКАЗАЛИ ВІДЕОРОЛИКИ
У рамках реалізації заходів щодо відзначення Всеукраїнського дня дошкілля 26 вересня з ініціативи управління освіти і науки міської ради проведено міський конкурс відеороликів «Заклад дошкільної освіти – це…».

ТРЕНІНГ ДЛЯ ЖІНОК
У рамках ініціативи «Коучингова програма «Жіноче обличчя кам’янецького бізнесу» в міській раді відбувся тренінг на тему правової грамотності жінок-підприємців та юридичних аспектів розвитку бізнесу. Модерувала захід голова Асоціації юристів Кам’янця-Подільського Вікторія Ільчишена.

МІСТО ЗНАКУВАЛИ
Новий інтерактивний проект «Туристичне знакування міста» презентували в Кам’янці-Подільському до Всесвітнього Дня туризму на площі Польський ринок.
На 11 найвідоміших і найпопулярніших пам’ятках архітектури міста встановлено спеціальні таблиці, родзинкою яких є технологія доповненої реальності. 

АКЦІЯ «МИ ЗА МИР»
Щороку 21 вересня в Міжнародний День миру люди в усьому світі беруть участь у різних заходах, які спрямовані на мир. У цей день ООН закликає всі країни зупинити військові дії хоча б на 24 години.
Гуртківці Центру дитячої та юнацької творчості вклали свою маленьку краплинку у велику і важливу справу – збереження миру і спокою в нашій державі. 

МАЙСТЕР НА ОДНУ ГОДИНУ ПЕРЕМІГ
20 вересня відбувся фінал профорієнтаційного конкурсу бізнес-проектів «Живи та працюй в Україні», який проводився в рамках проекту «Молодіжна столиця України». Головна мета – мотивація молоді до самозайнятості, легальної праці, сприяння розвитку підприємницького потенціалу.
У фіналі конкурсу взяло участь 6 кращих команд міста. 

ЗА ВДАЛИЙ КОНТРОЛЬ – СРІБЛО
За підсумками голосування у номінації «Кращий професійно-технічний навчальний заклад, що застосовує інноваційні методи в освіті» ДНЗ «Подільський центр ПТО» отримав почесне II місце у Всеукраїнській премії «Інновація в освіті».
Мета премії – виявити, відзначити та проінформувати суспільство про кращих особистостей та організації, які стали інноваторами у сфері освіти...

ПЕРЕМОЖЦЯ ВИЗНАЧИЛИ
24 вересня управлінням освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради організовано та проведено міський конкурс мультимедійних посібників «English for children».
У конкурсі взяли участь вихователі (вчителі) англійської мови та педагогічні працівники з 18 закладів дошкільної освіти міста, які презентували власні мультимедійні посібники.

КУБОК «FORTETSIA LAW QUEST» ЗДОБУЛА ЗОШ №10
Нагадаємо, що 23 вересня на території Кам’янець-Подільської фортеці Головним територіальним управлінням юстиції у Хмельницькій області (начальник Віктор Худняк) за сприяння міського голови Михайла Сімашкевича проведено обласний історично-правовий квест «FORTETSIA LAW QUEST».

ПОЗАШКІЛЬНА ОСВІТА НА ШЛЯХУ ЗМІН
24 вересня в Центрі дитячої та юнацької творчості відбувся настановчий семінар для керівників гуртків «Сучасні тенденції модернізації позашкільної освіти».
Про основні зміни в новому Українському правописі повідомила у своєму виступі Наталія Ладиняк, кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

НЕЗАБАРОМ «ART LAND FEST»
5 жовтня в міському Будинку культури відбудеться грандіозна подія – Всеукраїнський фестиваль-конкурс «ART LAND FEST». Свято музики та танцю подарують учасники вокальних та хореографічних колективів з різних куточків України.
У складі поважного журі фестивалю-конкурсу можна буде побачити відомих фахівців світової хореографії та вокалу.

РОЗБИРАТИМУТЬСЯ З КАМІННЯМ, ГАРАЖАМИ І ОБСЛУГОВУВАННЯМ
25 вересня міський голова Михайло Сімашкевич провів особистий прийом громадян.
На зустріч прийшли кам’янчани як з особистими проблемами, так і загальноміськими. Окрім допомоги у вирішенні сусідських конфліктів, жителі просили звернути увагу на встановлення гаража в їхньому дворі.


Статті 61 — 75 з 3051
Початок | Поперед. | 3 4 5 6 7 | Наст. | Кінець Всі

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
 

ЛЮБЛЮ – НЕ ЛЮБЛЮ
ЛЮБЛЮ – НЕ ЛЮБЛЮ Специфіка моєї професійної діяльності дозволяє кожного дня бути в русі, знаходити нові захоплення, знайомитися з різними людьми, писати про їхню долю і вподобання, аналізувати навколишній світ та разом з цим розбиратися і в самій собі. По великому рахунку це дуже чудово. Це все якось систематизує таку звичну для мене хаотичність у голові. Нещодавно після однієї з чергових зустрічей я для себе зробила чітке розмежування, що я люблю і що мені подобається, а що – ні.Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.