Перейти на мобільну версію сайту

RSS

Новини

ПУСТЯТЬ «ЕКСПРЕС»
22 серпня пройшло чергове засідання виконавчого комітету на якому розглянули 58 питань.
Як завжди, надали матеріальну допомогу тим, хто потребував, а також передали цеглу патрульній роті для проведення перебудови в їхньому приміщенні, адже в іншу частину має перебратися КП «Кам’янецький парк». Погодили також знесення ясенів, кленів, лип, шовковиці та горіхів, які вражені стовбуровою гниллю та сухостій.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

ПИШЕМО ПРАВИЛЬНО
3 червня 2019 року фінальний текст нової редакції «Українського правопису» опубліковано на офіційних сайтах Міністерства освіти і науки та Національної академії наук.
З цього моменту рекомендовано застосовувати правила нової редакції Правопису в усіх сферах суспільного життя України. Новий український правопис диктує свої правила. Пропонуємо запам'ятати основні з них.

РОБОТА ПРОДОВЖУЄТЬСЯ
У міській раді сьогодні відбулася ознайомча зустріч для обговорення питання створення спільного ЦНАПу в рамках програми «U-LEAD з Європою».

ВИВЧАЛИ РОБОТУ ЦНАПУ
У Кам’янці-Подільському перебували регіональний координатор програми «U-LEAD з Європою» Петро Макаренко та регіональний спеціаліст Олена Дмитрієнко.
«U-LEAD з Європою» – це програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку, яка фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами – Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

ОБДАРОВАНИМ –   ПРЕМІЮ МІСЬКОЇ РАДИ
Виконком міської ради оголошує відбір кандидатів на здобуття премії міської ради для обдарованих дітей, дитячих та молодіжних творчих колективів комунальних установ міста Кам'янця-Подільського.

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, УКРАЇНО!
Програма відзначення Дня Державного Прапора України та 28-ої річниці незалежності України.

ЗНАЙШЛИ РОБОТУ
Відповідно до Закону України «Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні», до молоді відносяться громадяни України віком від 14 до 35 років.
У січні-липні 2019 року статус безробітного у Хмельницькій обласній службі зайнятості мали 8 тис. молодих осіб віком до 35 років.

ОБЕРЕЖНО, РІЧКА!
Літо, спека... Нестримно тягне до річки. Це не дивно, адже здається, що єдиним порятунком від літньої спеки – є занурення в прохолодну воду. Проте відправляючись спекотним літнім днем до водойм, варто пам’ятати, що за таке коротке задоволення часто можна поплатитись власним здоров’ям. Адже при купанні у водоймах, вода котрих не відповідає вимогам санітарно-епідеміологічних нормативів, є потенційна небезпека захворіти на інфекційні захворювання.

ПОСТАВИВ ШЛАГБАУМ – І ЛАЙНО У РІЧКУ
У Слобідці-Малиновецькій горе-господар, який займається зеленим туризмом, перекрив доступ до Дністра і зливає у річку нечистоти. Він встановив там шлагбаум і не дає односельцям потрапити на берег, а пожежникам – до води.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

БУДЕ ДОПОВНЕНА РЕАЛЬНІСТЬ

Отримувати інформацію про місце, поряд із яким ти знаходишся, та ще й вісьмома мовами світу незабаром стане можливо і в Кам’янці-Подільському. Тут планують встановити інтерактивні таблиці для туристів і жителів міста.

ШКОЛИ МІСТА ЧЕКАЮТЬ СВОЇХ УЧНІВ
Першого вересня маленькі кам’ян­чани увійдуть не лише в нові класи, але й сядуть за нові парти з новими підручниками й обладнанням. До нового навчального року міська влада закупила для дітей меблі та шкільне приладдя.
Цього року в перших класах Кам’янця, а їх буде 39, навчатиметься близько 1100 малюків. Загалом до школи піде орієнтовно 10 тисяч учнів.

«ГОТУЄМО ДІТЕЙ ДО ШКОЛИ»
Акція полягає у зборі шкільної та спортивної форми, рюкзаків, канцтоварів та іншого шкільного приладдя, а також теплих речей та взуття з метою їх адресної передачі дітям з сімей, які опинились у складних життєвих обставинах і перебувають у дуже скрутному матеріальному становищі.

ЛЕСЯ НА «LE-МАРШРУТЦІ»
У суботу, третього серпня, на Центральному ринку Кам’янця-Подільського можна було зустріти відому телеведучу, хмельничанку Лесю Нікітюк.
Леся ходила по базарі, спілкувалася з продавцями, смакувала придбаними фруктами і... презентувала свій новий тревел-проект «Le маршрутка», прем’єра якого вийде на Новому каналі восени цього року.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

МАРЧУК ТЕПЕР НАШ ДЕПУТАТ
ЦВК оголосила списки народних депутатів, які відтепер представлятимуть виборчі округи. По нашому округу №193 обраним депутатом до Вер­ховної Ради України став киянин кам’я­нецького походження Ігор Марчук.

ВІЙСЬКОВИЙ ПАТРУЛЬ НА МАРШРУТАХ
З понеділка військовослужбовці патрулюватимуть найбільш криміногенні ділянки Кам’янця. Так було і раніше. Нацгвардійці та спеціальна патрульна рота відтепер нестимуть службу самостійно. Вони будуть у повній екіпіровці та матимуть зброю. 


Статті 31 — 45 з 2961
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
 

ЗНІМІТЬ ШОРИ
ЗНІМІТЬ ШОРИ Повертаючись з Кременця, помітила на узбіччях красиві контейнери – це були сміттєві баки. Із яскравого полімеру, стоять собі вздовж доріг, чистенькі й чепурненькі. Головне – стоять не у дворах садиб, а для загального користування. Вони не перекошені, з колесами і кришками. І відразу згадала наші кам’янецькі сміттєві баки, встановлені на сміттєвих майданчиках, сучасні урни на вулицях міста та в серці йокнуло. У нас євроконтейнера для сміття чомусь всі перекошені, без коліс, обшарпані, а урни подерті,...Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.