Перейти на мобільну версію сайту

RSS

Новини

«БЕЗПЕЧНЕ МІСТО» ПОТРІБНЕ!
Спеціалісти групи компаній «Кобі» – української компанії-розробника програмного забезпечення «СаМаР» презентували минулого тижня в нашому місті свій продукт. Зустріч відбулася з представниками міської ради, департаменту ЖКГ, поліції.

Є МОЖЛИВІСТЬ ПОВЕРНУТИСЯ В ЛІВАН
Кам’янецькі військові мають величезний досвід миротворчих місій, зокрема й у Лівані. Наші військові інженери у складі польського контингенту займалися там розмінуваннями. Першим командиром укрінжбату був полковник Олег Хавронюк.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

ДЛЯ МОЛОДІ – СКЕЙТ-ПАРК
Новий спортивно-розважальний об’єкт, майданчик для тренувань, ігор, змагань і розвитку молоді міста відкрили 18 жовтня в парку Героїв Євромайдану.
Тут зібралося багато молоді, яка не на словах знає, що таке скейтер, дека, гріптейп, флетленд, менуали, флеп, а також представники міської влади і кам’янчани, які проявили зацікавлення до облаштування такого об’єкту.

ЗУСТРІЧІ ТРИВАЮТЬ
Заступник міського голови Василь Сукач поспілкувався із педагогами та батьками учнів Кам’янець-Подільської ЗОШ №15.
Це вже не перша робоча зустріч, яка проводиться за дорученням міського голови Михайла Сімашкевича в навчальних закладах міста. 

ТРИВАЄ РЕСТАВРАЦІЯ ЦЕРКВИ СВ.АП. ПЕТРА І ПАВЛА
Наразі спільними зусиллями церковної громади, влади і всіх небайдужих кам’янчан виконано чимало робіт. Зокрема 200 тис. грн для ремонту старовинного храму віднайшов народний депутат VII-VIII скликання Володимир Мельниченко.

ПРЕЗЕНТУВАЛИ ПРОЕКТ «PEOPLE CITY»
«People city» – це платформа, яка працює в режимі реального часу; швидкий та простий канал комунікації між органами міської влади та мешканцями міста; портал послуг для всіх жителів; набір сучасних інструментів – кнопок тривоги, вуличних знаків, інформаційних стендів, рекламних площ, веб-сайтів тощо.
Її розробником є ізраїльська технологічна компанія «Aux Bridge», представники якої завітали сьогодні до Кам’янця-Подільського. 

ЧХ ВИЗНАЧИВСЯ
Відновлена міська організація товариства Червоного Хреста, яку очолив Ігор Земськов, на своєму другому засіданні визначилася з напрямками роботи.
На етапі становлення планується розвивати сітку первинних організацій, хоча пройшло не так багато часу з моменту перерви у роботі, тому первинні організації можна просто відновити. 
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

ПІДСУМКИ СПІЛЬНОЇ РОБОТИ
16 жовтня відбулася робоча нарада працівників Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді і міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації».
Було підбито підсумки спільної діяльності протягом 3 кварталу, яку визнано задовільною.

ВІТАЛИ ЗАХИСНИКІВ
Старости та працівники культури привітали учасників АТО та їх сім’ї зі святом.
Від імені голови Гуменецької сільської ради Інни Абдулкадирової староста села Слобідка-Гуменецька Юлія Блажко, працівники культури Сніжана Блажко та Антоніна Авінько привітали захисників, учасників АТО та їх сім’ї з Днем українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці. 

ЕКОНОМІЯ – ЦЕ ДОБРЕ
Представники департаменту житлово-комунального господарства мали зустріч із керівництвом ТОВ «КТС-Інтек», яке спеціалізується на монтажі вуличного освітлення з індивідуальним керуванням яскравості ліхтарів.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

ЯК ПОДЯКА – ПРАПОР
Вчора заступник міського голови Вадим Савчук вручив подяку виконавчого комітету міськради народному артисту України Святославу Краю, який є керівником естрадно-вокальної студії «Водограй».

«ЗА УКРАЇНУ! ЗА ЇЇ ВОЛЮ!
З нагоди святкування Дня Захисника України та Дня Українського козацтва для учнів 6-Б класу ЗОШ №10 (кл. керівник Олена Пташнік) шкільний бібліотекар ЗОШ №10 Ольга Потапова та бібліотекар бібліотеки-флії №7 Оксана Манчурак організували унікальне свято – патріотична вечірка «За Україну! За її волю!».

БУДЕМО З УРОЖАЄМ
На початку місяця начальник відділу агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів РДА Надія Сузанська та головний спеціаліст відділу контролю в сфері насінництва та розсадництва ГУ Держпродспоживлужби в Хмельницькій області Микола Стрельбицький побували на полях кам’янецьких аграріїв. Спілкуючись з керівниками та спеціалістами господарств, посадовці дізнавались як проходять осінньо-полоьові роботи в районі.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ ОТРИМАВ ОНОВЛЕНИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ПАСПОРТ
За повідомленням рейтингового агентства IBI-Rating, оновлено рейтинг інвестиційної привабливості Кам'янця-Подільського, який склав invВВВ+.
Об'єкт рейтингування з рейтингом invВВВ характеризується достатньою інвестиційною привабливістю, порівняно з іншими об’єктами рейтингування. Спостерігається залежність від впливу інвестиційних ризиків».

12 МІЛЬЙОНІВ НА ХАРЧУВАННЯ
Встановлено нові цінии на харчування у навчальних закладах та закладах дошкільної освіти Кам’янця-Подільського.
З 1 січня у закладах дошкільної освіти та групах загального типу при триразовому харчуванні вартість у ясельних групах складатиме 30 грн, в дошкільних групах – 45 грн. 
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА


Статті 31 — 45 з 3051
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
 

ЛЮБЛЮ – НЕ ЛЮБЛЮ
ЛЮБЛЮ – НЕ ЛЮБЛЮ Специфіка моєї професійної діяльності дозволяє кожного дня бути в русі, знаходити нові захоплення, знайомитися з різними людьми, писати про їхню долю і вподобання, аналізувати навколишній світ та разом з цим розбиратися і в самій собі. По великому рахунку це дуже чудово. Це все якось систематизує таку звичну для мене хаотичність у голові. Нещодавно після однієї з чергових зустрічей я для себе зробила чітке розмежування, що я люблю і що мені подобається, а що – ні.Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.