Перейти на мобільну версію сайту

RSS

Новини

БІЛЬШІСТЬ КАМ’ЯНЧАН ВІДПОЧИВАТИМУТЬ НА КАРТОПЛІ
Саме такого висновку ми дійшли, опитавши майже сотню знайомих та перехожих. На запитання, де вони планують провести травневі вихідні, понад 70% респондентів однозначно відповіли, що вирушать на дачу чи город, аби посадити картоплю. Сподіваються, що до того часу земля просохне, а нового дощу не буде.
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

РЯТУЙТЕ КАРВАСАРИ…
Людей з вулиць Річна та Карвасари біда привела до міського голови. Її причиною вони називають підняття рівня води на гідроелектростанції. Перемовини з власником ГЕС щодо пониження рівня води позитивного результату не дали. У багатьох людей підтоплено підвали та городи, а воду з криниць, де вміст нітратів збільшився у 4 рази, використовувати не можна. Хоча санепідемстанція запевняє, що це сталося не через річкову воду, адже після проведення аналізів встановлено, що в річковій воді нітратів менше ніж у колодязній. 
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

ЧИ ВОДЯТЬСЯ У ЛІСІ МАВКИ ТА КОРУПЦІЯ?
Однозначно давати позитивну відповідь на це запитання ми не можемо. Оскільки, не бачили ні першого, ані переконалися у другому. От тільки цього тижня до нас звернулися двоє мешканців мікрорайону Жовтневий, які вранці мають звичку бігати в Зіньковецькому лісі. Вони нас попросили написати про кричущий факт та запитати правоохоронних органів: чи законно місто позбувають легень? 
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

ЗІТКНУЛИСЯ
Як повідомив старший інспектор ДПС взводу з обслуговування стаціонарного посту №2 Андрій БАСЮК, 24 квітня близько 13.00 поблизу газової заправки в с.Гуменці, на 275 км автодороги Житомир–Чернівці, водій автомобіля «Daewoo» виїхав на смугу зустрічного руху і зіткнувся з вантажівкою «Mercedes-Benz». Внаслідок ДТП, водій «Daewoo» отримав тілесні ушкодження.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

ПОВЕРНУЛИ ЗАЛУ
Нарешті митцям міста повернули виставкову залу.
Напередодні відкриття туристичного сезону, 20 квітня, у користування митців, художників, фотографів, майстрів народних ремесел було надано виставкову залу, що в центрі міста на вул.Соборна, 29, де останнім часом знаходився «Єдиний дозвільний центр».
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

МІЛІЦІОНЕРИ ВИВЧИЛИ АНГЛІЙСЬКУ
Та чи готові вони до «Євро-2012»?
Наприкінці минулого року правоохоронці почали ретельну підготовку до майбутнього чемпіонат з футболу «Євро-2012». Ні, вони не тренувалися ганяти м’яча. Основою-основ стало вивчення міжнародної мови.
На допомогу прийшли викладачі К-ПНУ ім.І.Огієнка. Більше півсотні міліціонерів міськ- та райвідділів міліції сіли за парти, аби опанувати ази розмовної англійської мови.
У першу чергу, їх навчали загальних фраз, щоб зорієнтували іноземця, наприклад, у тому, де він знаходиться, куди йому пройти у разі необхідності, як можна надати допомогу.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

* Лауреатом шостої мистецької премії «Глодоський скарб» став кам’янчанин Андрій Бондаренко, відомий український оперний співак, соліст Академії молодих співаків Маріїнського театру (Санкт-Петербург). 

* Поділилися великодньою радістю активісти МГО «Молодіжний парламент» та секретар Громадської ради Інга Потапова, які завітали до малечі ДНЗ № 17 з подарунками, одягом та іграшками.

* 23 квітня на засіданні комісії з питань регламенту, міжнародних зв’язків, депутатської діяльності та етики депутати розглянули питання порядку денного чергової 24 сесії міської ради. Основні зауваження торкалися проектів рішень земельних питань.

«АВІС». ВІДПОВІДЬ НА ЗВИНУВАЧЕННЯ
Шановний колектив газети «КлюЧ»!
Керівництво Агрохолдингу «Авангард», якому належить птахофабрика «АВІС» (с.Гуменці), із цікавістю ознайомилось із Вашим матеріалом «Яйця з’їли, а запах залишився», опублікованому у №12 часопису «КлюЧ» від 20 квітня 2012 р. З огляду на порушені Вами проблемні питання та неможливість із Вашого боку зв’язатися із керівництвом птахофабрики, а також із офісом прес-служби Агрохолдингу для об’єктивного висвітлення ситуації, вважаємо за необхідне надати деякі пояснення стосовно описаної Вами проблематики.

ПАВОДКИ НАМ НЕ СТРАШНІ. ЯКІСТЬ КАМ’ЯНЕЦЬКОЇ ВОДИ ПІД КОНТРОЛЕМ!
Яку воду ми споживаємо, чи є вона безпечною і чи не вплинуть весняні паводки на якість питної води? Про ці та інші питання йшлося під час спільного брифінгу за участю директора КП «Міськтепловоденергія» Валерія Гордійчука, начальника хімлабораторії Михайла Ярового та лікаря-гігієніста міської СЕС Олексія Процкова.
- Кам’янцю пощастило з питною водою, ми не маємо з нею проблем. Якщо порівняти нашу воду, з тією, яку споживають мешканці східних та південних областей, а також Києва та, навіть, сусідніх міст, то можна сказати, що ми дуже щасливі, – такими словами розпочав брифінг Валерій Гордійчук.

«Весільна фортеця»
Програма фестивалю 

НАСТУПНОГО РОКУ НАС ПЕРЕПИШУТЬ
У 2013 році в нашій державі заплановано провести Всеукраїнський перепис населення. На сьогоднішній день розроблено проект програми. Окрім традиційних запитань стосовно статі, дати народження, сімейного стану та місця роботи, у проект перепису потрапили запитання, які стосуються мовних ознак: «Ваша рідна мова?», «Чи володієте українською мовою?».
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

ПОРІЗАЛИ ЗБРОЮ
18 квітня у місті перебувала делегація військових аташе країн НАТО, акредитованих в Україні, представників NAMSA, посольства США, РНБО України та Міністерства оборони ЗСУ. Вони побували у Кам’янець-Подільському підрозділі ДП «Укроборонлізинг» (генеральний директор Ганна Левкінська), яке розташоване на території колишньої артбази. Тут впроваджувався ІІ етап знищення стрілецької зброї у рамках проекту Трастового фонду Програми НАТО «Партнерство заради миру», спрямованої на демілітаризацію країни впродовж 12 років.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

ЧИ ПІДТРИМАЮТЬ ДЕПУТАТИ КОСТЯ СОЛУХУ?
17 квітня на засіданні топонімічної комісії при Кам’янець-Подільській міській раді більшістю її членів було прийнято рішення про перейменування центральної бібліотеки ім. Затонського на бібліотеку імені подільського лікаря та просвітника Костя Солухи. Це питання неодноразово піднімалося на численних зібраннях. Тепер слово за депутатами, які мають проголосувати за те, яку назву залишити Центральній бібліотеці.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

ОСББ ВРЯТУЄ КОМУНАЛЬНИЙ СВІТ?
19 квітня на вул.Пушкінська, 44 (ІІІ поверх) відкрито Ресурсний центр, який допомагатиме в роботі об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ). Його очолила Олена Мазур.
Центр займатиметься інформаційною та просвітницькою роботою серед мешканців міста. Насамперед, це роз’яснення переваг та перспектив організації ОСББ, залучення фінансових ресурсів для поповнення житлового фонду ОСББ, участь у підготовці міських програм, нормативних документів стосовно організації та функціонування об’єднань, надання індивідуальних консультацій щодо діяльності об’єднання, інформаційне та правове сприяння новоствореним ОСББ тощо.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

 НЕОБРОБЛЕНИМИ МОЖУТЬ ЗАЛИШИТИСЯ 8 ТИСЯЧ ГЕКТАРІВ
Таке враження, що сьогодні природа віддає аграріям те, чого не додала минулого року. Мова йде про дорогоцінну вологу. За словами фахівців, ці опади дозволили значно покращити стан озимих культур та дали надію на гарний схід ярих. Стосовно останніх, то на сьогодні сільгосппідприємствами району завершено сівбу ранньої групи ярих зернових культур.
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ


Статті 3016 — 3030 з 3169
Початок | Поперед. | 200 201 202 203 204 | Наст. | Кінець Всі

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
 

БУДЬТЕ ЛЮДЬМИ В ПЕРШУ ЧЕРГУ!
БУДЬТЕ ЛЮДЬМИ В ПЕРШУ ЧЕРГУ! Запорука існування нормального соціуму, на мою думку, залежить від правильно сформованих людських цінностей. З ними не народжуються, а просто з кожним прожитим днем, тижнем, місяцем, роком вони нашаровуються в кожної людини. І, звісно, у всіх це відбувається по-різному. В одних – засади цих цінностей залежать від виховання батьків, вчителів, друзів, у інших – це відбувається залежно від обставин, в які вони потрапляють. Вже самого оточуючого соціуму. І не завжди той досвід, який ми отримуємо, ма...Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.