Перейти на мобільну версію сайту

RSS

Новини

«Містечка» в селах – врятує ОСББ?
Створення об’єднання співвласників багатоквартиного будинку (ОСББ) – справа непроста, зате вкрай сьогодні потрібна. Практика показує, що об’єднання співвласників – чи не єдиний спосіб наведення порядку в будинку. Проте в період становлення цієї організації виникають певні труднощі у її роботі.

Меру не було чому вчитись
Міський голова Михайло Сімашкевич повернувся з навчання, яке проходило минулого тижня у Київському Інституті підвищення кваліфікації керівних кадрів Національної академії державного управління при Президентові України.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

Англійська мова. Більше ніж засіб спілкування
17-та міжнародна  науково-практична конференція TESOL-Ukrain, «Англійська мова в глобалізованому світі», проведена на факультеті іноземної філології К-ПНУ ім.І.Огієнка за підтримки відділу преси і освіти посольства США в Україні, зібрала провідних науковців семи країн, сорока вишів та 18-ти загальноосвітніх закладів. Всього у семінарі взяли участь 360 учасників.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

Нам дісталося срібло!
...І це доволі почесно, адже мова йде про щорічний Всеукраїнський конкурс «Вчитель року-2012», завершальний етап якого вперше проходив у нашому місті на базі НВК №9.
Цьогоріч конкурс проводився в таких номінаціях, як «Біологія», «Фізична культура», «Англійська мова», «Українська мова та література» і «Етика». 21 вчитель з Кам’янця-Подільського висловив бажання взяти участь у міському етапі конкурсу.
Автор:  Руслана МЕЛЬНИК

Дороги вже латають
17 березня на вулицях міста розпочато ямковий ремонт, яким займається КП «Комбінат благоустрою». За словами міського голови Михайла Сімашкевича, так рано ще жодного року ямковий ремонт не розпочинався.
Автор:  Руслана МЕЛЬНИК

Місто готується до весілля
Весільну фату одягне на себе Лянскоронська башта. У ролі жениха виступить Кармелюкова башта. Вельон у нареченої розвіватиметься на кілька десятків метрів. Репетиція весілля відбудеться 20-22 квітня.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

Великдень буде світлим
Одним з пріоритетних завдань для міської влади залишається освітлення вулиць. Особливої уваги потребують Руські фільварки, на яких розташовано 15 вулиць. Ще 30 років тому там було встановлено дерев’яні електроопори та світильники. За цей час опори стали аварійними, що ж до світильників, то вони також потребували повної заміни.
Автор:  Руслана МЕЛЬНИК

А тобі потрібна робота?
Якщо так, тоді мерщій телефонуй у департамент ЖДПІ за номером 5-17-39!
За словами заступника міського голови Сергія Бабія, КП «Комбінат благоустрою» на роботу терміново потрібні ще 20 двірників, окрім тих 20-ти, що вже працюють. Сергій Віталійович запевняє, що їхня зарплата зросте майже вдвічі і становитиме 1600 грн., графік роботи звичайний - 8-годинний.
Автор:  Руслана МЕЛЬНИК

Оринин - з головою
Минулої неділі відбулися позачергові вибори Орининського сільського голови. Попередній сільський голова достроково припинив свої повноваження за власним бажанням. Зі слів голови сільської виборчої комісії Валентини Гончар, вибори пройшли без порушень.
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

* 26-30 березня, з 14.00 до 16.00, працює депутатська приймальня. На звернення кам’янчан чекатимуть: у понеділок – Людмила Вікторівна Паламарчук, вівторок – Валерій Григорович Гордійчук, середу – Наталія Володимирівна Мерінова, четвер – Ярослав адамович Крочак, п’ятницю – Валерій Анатолійович Слободян.

* Колектив КП «Міськтепловоденергія» оголосив 2012 рік роком утеплення та пообіцяв у наступному опалювальному сезоні зменшити споживання газу на близько 5 млн. куб. м, що дозволить зекономити до 10 млн. грн.

Готуйте гроші. Проїзд подорожчав
З 6 березня набрало чинності розпорядження голови Хмельницької ОДА від 29.02.2012р. за № 50/2012-р.  «Про затвердження тарифів на перевезення пасажирів і багажу автобусами,  які працюють у звичайному режимі руху,  у приміському та міжміському внутрішньообласному сполученні».
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

Кобзар шанують і румуни
10-11 березня офіційна делегація з Кам'янця-Подільського взяла участь у відзначенні Шевченківських днів в повіті Сучава (Румунія). Серед численних учасників свята з України та Румунії там були і представники від нашого міста. Зокрема заступник міського голови Василь Сукач, керуюча справами міськвиконкому Валентина Стельмах, радник міського голови Людмила Косовська, начальник управління культури і туризму департаменту гуманітарної політики Ольга Чорнобиль, директор історичного музею-заповідника Віктор Травінський та депутат міськради Андрій Мастикаш.
На запрошення Генерального консула України в Сучаві Василя Боєчка учасниками урочистих заходів також стали творчі колективи нашого міста.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

Зривають раніше, ніж ті розцвітають
Асоціативний ряд на слово «весна» складається легко. Це тепло, первоцвіт, а далі продаж, нищення, зникнення…
Про те, що первоцвіти знищують щовесни, певне, стомились говорити всі. Але якщо мовчати, то, зрештою, однієї весни таких квітів як пролісок, підсніжник, сон-трава просто не стане. І винні будемо ми всі, і ті, хто мовчали, і ті, хто, незважаючи на заборону закону, зривали цих тендітних вісників весни.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

Олена Кузема побувала в джунглях
Мрія директора департаменту гуманітарної політики Олени Куземи побувати у джунглях нарешті здійснилася. Це вона могла зробити на одній із експозицій під час міжнародної туристичної виставка «ІТВ-2012», що проходила у Берліні. З 7 до 12 березня делегація на чолі з Оленою Куземою представляла Подільсько-Буковинський кластер, куди увійшли такі міста, як Кам’янець-Подільський, Хотин та Чернівці.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

 Найстарішій кам’янчанці виповнилось 105 років
Ювілеї - річ завжди приємна. Тим більше, коли в ювілеї міститься не дві, а три цифри. 10 березня свій сто п’ятий День народження відсвяткувала Тетяна Григорівна Левицька.
100 років тому у п’ятирічної Тетянки померла мати. Втрата найдорожчої людини стала тим початком, своєрідним передвісником нелегкої долі, яка в подальшому склалася у Тетяни Григорівни…
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ


Статті 2986 — 3000 з 3079
Початок | Поперед. | 198 199 200 201 202 | Наст. | Кінець Всі

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
 

ЖИТТЯ ІДЕ...
ЖИТТЯ ІДЕ... У житті буває різне. Ви ж знаєте, чи не так? То злети, то падіння, то взагалі якась незрозуміла нейтральність... Одним словом, як коли, і як у кого. Хтось на хвилі щастя, а хтось у той же час розгрібає перешкоди дійсності, картаючи весь світ... Несправедливість? Хтозна. Про це можна роздумувати довго. Проте достеменно знаємо одну святиню, що актуальна як ніколи: багато що в нашому житті залежить саме від нас. І все так і є насправді. Саме так.Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.