Перейти на мобільну версію сайту

RSS

Новини

КОМУ ВІРИТИ: БАБІЮ У «ФЕЙСБУЦІ», ЧИ?..
«Комунальні автобуси відновили графіки перевезення кам’янчан в повному об’ємі, тобто по 8 рейсів на кожному маршруті», - про це нещодавно на своїй сторінці в соціальній мережі «Fasebook» («Фейсбук») написав заступник міського голови Сергій Бабій. Дійсно, на сьогодні комунальні маршрути працюють за старим (повним) графіком. До цього декілька тижнів кількість рейсів була скорочена вдвічі. Та за відновленням курсування комунального транспорту залишилася невирішеною низка проблем.
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

ЩЕ 150 ДОСТУПНИХ
Нещодавно міська вдала долучилася до проблем людей з обмеженими фізичними можливостями, зокрема, щодо їх можливості пересуванням вулицями міста. Не є секретом, що сьогодні інваліду-колясочнику придбати щось у магазині чи аптеці не завжди безпроблемно, адже не скрізь встановлені пандуси.
Під час зустрічі з міським головою було домовлено встановити з’їзди для інвалідних колясок у певних місцях міста. Де вони мають бути, вирішуватимуть люди, для яких ці з’їзди мають першочергове значення.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

БРУКІВКА НЕ ЇДЕ В ПОЛЬЩУ
Цього тижня комунальне підприємство «Комбінат благоустрою» розпочало роботи із ремонту ділянки дороги по вул.Північна в районі будівельного супермаркету «АРС». Розпочата знімання дорожнього полотна, яке тут вимощене кремнієвою шашкою. Її складують на території асфальтного заводу. За словами представників влади, кожен знятий квадратний метр цього покриття обліковується. Планується, що її буде використано для відновлення вул.Зарванська в Старому місті. Решта залишиться для відновлюваних робіт у наступному році.
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

З ПЛИТКИ ЗРОБЛЯТЬ ОСТРІВКИ
«Як зробити наші міські дороги безпечнішими? Особливо біля садочків, шкіл, ринку, міського парку і т.д. Вирішили, що ми не будемо чекати, коли підніметься культура наших водіїв до рівня Німеччини чи Голландії. Розпочали по вул.Л.Українки власний дорожній проект «Острів безпеки», - про це написав у одній із відомих соціальних мереж заступник міського голови Сергій Бабій.
За словами Сергія Віталійовича, суть проекту досить проста: перехрестя буде влаштоване на 4 см вище від звичного дорожнього полотна. Водій, під’їжджаючи до перехрестя, відчуває незначне підвищення дороги (виїзд на своєрідну платформу) а, проїхавши його, - плавний з’їзд. Крім цього, перехрестя в радіусі 10 м буде зроблене з пресованої кольорової плитки.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ВІЙСЬКУ В КАМ’ЯНЦІ БУТИ
- Життя в місті не закінчується навіть тоді, коли його залишають військові..., - такими словами завершується відома кінострічка Єльдара Рязанова «Про бідного гусара замовте слово». Але сталося, що сталося. Минулого тижня з нашого міста виведено кілька військових підрозділів на нове місце дислокації. Звичайно, на жаль!
«Але Кам’янець без військових не залишиться», - так повідомив нам заступник начальника факультету військової підготовки К-ПНУ ім.І.Огієнка з виховної роботи полковник Степан Даніщук.

Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

ДЕРЖАВА ОЦІНИЛА ПОДВИГ СОЛДАТА
27 серпня в Генеральному штабі ЗСУ міністр оборони Дмитро Саламатін  від імені Президента та з нагоди Дня незалежності України вручив військовослужбовцям ЗСУ державні нагороди. Серед двадцяти нагородженим офіцерів троє кам’янецьких солдат та прапорщик Центру підготовки інженерних військ.
Так, медаллю «За мужність» ІІІ-го ступеня удостоєно солдата строкової служби Вадима Кирилюка. Нагадаємо, Вадим затримав злочинця, який проник на полігон факультету військової підготовки, де мав наміри заволодіти вибухонебезпечними предметами та зброєю. У поєдинку перемогу здобув солдат, хоча нападнику вдалося поранити чатового Кирилюка.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

СЛЬОЗИ СКОРБОТИ
28 серпня на могилах розстріляних 1941 р. євреїв, що на мікрорайоні Жовтневий, відбувся мітинг з нагоди чергової скорботної річниці. Разом з членами товариства «Хесед Бешт» сумували троє гостей із Америки, які мають кам’янецьке коріння, та очевидиця цієї трагедії, нині мешканка Чернівців Ольга Тенеблат. Вона розповіла про страхіття, які відбувалися з 26 до 28 серпня. Й досі, через 61 рік, вона не може стримати сліз, коли згадує, як над могилою стояли її батько з двома сестричками, як вони падали у братську єврейську могилу, як ще три дні земля над могилою стогнала. Розповіла Ольга Яківна, як їй вдалося вижити і пережити фашистську коричневу чуму.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

МІСТО ПОПРОЩАЛОСЬ ІЗ КУРСАНТАМИ ТА ВІЙСЬКОВИМИ
Видовище не для людей із слабкими нервами. 21 серпня громадськість міста прощалися з військовими, а факультет військової підготовки К-ПНУ ім.І.Огієнка та сержантський коледж - зі своїми курсантами. Річ у тім, що рішенням Міністра оборони України та начальника генштабу нашу кузня військових інженерів переведено у Львівську академію сухопутних військ. Уже на День незалежності наші курсанти та військові маршируватимуть у західній столиці нашої держави.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

ТАК І НЕ З’ЯСУВАЛИ, ХТО ХОТІВ ПІДСТАВИТИ МІСЬКОГО ГОЛОВУ
14 серпня відбулася 31 сесія міськради, на якій було розглянуто понад 120 питань, серед яких 105 земельні.
До початку розгляду сесійних питань до колег звернувся Сергій Акимович, який з обуренням говорив про поведінку партійних конкурентів, що заважали Олександрі Кужель під час її виступу на підтримку опозиційних сил. Також Сергій Георгійович заявив, що під час виступу Олександри Кужель поблизу автостанції йому погрожували фізичною розправою.
Сергій Акимович звернувся до депутатів міськради в кого є польське, вірменське, єврейське коріння, аби вони, у свою чергу, звернулися до Президента із клопотанням визнати державною мовою і мови цих національних меншинств. Ця заява лідера місцевої «Батьківщини» прозвучала у вигляді своєрідної образи на підписаний нещодавно Гарантом закон про мови.
Також до початку розгляду сесійних питань було знято скандальне земельне питання №59
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

МУТНА ВОДА
Минулого тижня на адресу КП «Міськтепловоденергія» надійшли скарги від мешканців міста, про те, що питна вода, яка подається централізовано, набула жовтувато відтінку і стала мутною. Людей хвилювало, наскільки така вода є безпечною та що стало причиною такого забарвлення?
Як зясувалось, причиною мутності води, яка подається з Дністра, стало потрапляння солей заліза, які є у вигляді осаду в трубах.

ПОТЯГИ ЗАПІЗНЮВАЛИСЯ ЧЕРЕЗ СПЕКУ
Спека, яка нещодавно нам дошкуляла, призвела до значного нагріву залізничних колій. Від неї вони навіть почали деформуватися. Результатом цього могло стати сходження потягів з колій. Аби запобігти такому явищу, «Укрзалізниця» на дільниці Гречани - Кам’янець-Подільський тимчасово знизила швидкість руху потягів. Як пояснили в компанії, все це було зроблено заради безпеки.
Зменшення швидкості потягів і стало причиною того, що до нашого міста потяги вони приходити із запізненням.
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

СІМЕЙНА СПРАВА ОЧОЛЮВАТИ УНІВЕРСИТЕТ
13 серпня було представлено виконуючого обов’язки ректора К-ПНУ ім.І.Огієнка. Ним став декан історичного факультету, доктор історичних наук, професор, син колишнього ректора покійного Анатолія Копилова - Сергій Копилов.
Олександр Завальнюк, який до цього керував нашим національним університетом, досягнувши пенсійного віку, повернувся працювати на історичний факультет і очолив рідну йому кафедру історії України.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

ПІВНІЧНІ КРАЇНИ ЄВРОПИ ХОЧУТЬ, ЩОБ ЗИМОЮ МИ НЕ МЕРЗЛИ
Кам’янець-Подільський став кращим з 40 міст України, які подавали свої пропозиції щодо участі у конкурсі проектів «Демо Україна», що здійснюється під егідою фонду НЕФКО в Україні. Цей фонд створений в 1990 р. п’ятьма країнами Північного регіону Європи: Данією, Ісландією, Норвегією Фінляндією та Швецією.
Завдяки цьому проекту наше комунальне підприємство «Міськтепловоденергія» отримало шанс залучити додатково 9,6 млн. грн для встановлення 30 індивідуальних теплових пунктів у багатоквартирних будинках. Важливо те, що значна частина цих коштів буде надана у формі гранту.
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

Відповідно до рішення міськвиконкому, 11-29 серпня на вул.Соборна, з 08.00 до 16.00, проходитиме ярмарок, на якому виробники промислової та сільськогосподарської продукції усіх регіонів України мають змогу реалізовувати свій товар, а кам’янчани - купувати його з перших рук.
До уваги батьків! На ярмарку реалізовуватиметься шкільний одяг та приладдя.

ВІДКРИВАЙ ГАМАНЕЦЬ, МІСЬКИЙ ГОЛОВО, І ДУМАЙ...
Місто раділо, коли відремонтували вул.Драй Хмари. Особливо тішилися з цього приводу водії. Та не довго раділи: понад місяць тому якийсь розумник вирив яму просто на проїжджій частині дороги і засипав її щебенем великої фракції. Інколи водії об’їжджають цю ділянку, а тим, кому не вдається це зробити, їдуть щебенем, який розкидається по всьому полотні дороги. І після цього вже нікуди не обминеш. Це величезне каміння транспорт втрамбовує у асфальт. Тепер, напевне, варто дочекатися осінніх дощів, які вщент зруйнують асфальтове покриття. І тоді відкривай гаманець, міський голово, і думай, звідки б упали гроші на ремонт дороги...
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА


Статті 2851 — 2865 з 3171
Початок | Поперед. | 189 190 191 192 193 | Наст. | Кінець Всі

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
 

БУДЬТЕ ЛЮДЬМИ В ПЕРШУ ЧЕРГУ!
БУДЬТЕ ЛЮДЬМИ В ПЕРШУ ЧЕРГУ! Запорука існування нормального соціуму, на мою думку, залежить від правильно сформованих людських цінностей. З ними не народжуються, а просто з кожним прожитим днем, тижнем, місяцем, роком вони нашаровуються в кожної людини. І, звісно, у всіх це відбувається по-різному. В одних – засади цих цінностей залежать від виховання батьків, вчителів, друзів, у інших – це відбувається залежно від обставин, в які вони потрапляють. Вже самого оточуючого соціуму. І не завжди той досвід, який ми отримуємо, ма...Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.