Перейти на мобільну версію сайту

RSS

Новини

«АВІС». ВІДПОВІДЬ НА ЗВИНУВАЧЕННЯ
Шановний колектив газети «КлюЧ»!
Керівництво Агрохолдингу «Авангард», якому належить птахофабрика «АВІС» (с.Гуменці), із цікавістю ознайомилось із Вашим матеріалом «Яйця з’їли, а запах залишився», опублікованому у №12 часопису «КлюЧ» від 20 квітня 2012 р. З огляду на порушені Вами проблемні питання та неможливість із Вашого боку зв’язатися із керівництвом птахофабрики, а також із офісом прес-служби Агрохолдингу для об’єктивного висвітлення ситуації, вважаємо за необхідне надати деякі пояснення стосовно описаної Вами проблематики.

ПАВОДКИ НАМ НЕ СТРАШНІ. ЯКІСТЬ КАМ’ЯНЕЦЬКОЇ ВОДИ ПІД КОНТРОЛЕМ!
Яку воду ми споживаємо, чи є вона безпечною і чи не вплинуть весняні паводки на якість питної води? Про ці та інші питання йшлося під час спільного брифінгу за участю директора КП «Міськтепловоденергія» Валерія Гордійчука, начальника хімлабораторії Михайла Ярового та лікаря-гігієніста міської СЕС Олексія Процкова.
- Кам’янцю пощастило з питною водою, ми не маємо з нею проблем. Якщо порівняти нашу воду, з тією, яку споживають мешканці східних та південних областей, а також Києва та, навіть, сусідніх міст, то можна сказати, що ми дуже щасливі, – такими словами розпочав брифінг Валерій Гордійчук.

«Весільна фортеця»
Програма фестивалю 

НАСТУПНОГО РОКУ НАС ПЕРЕПИШУТЬ
У 2013 році в нашій державі заплановано провести Всеукраїнський перепис населення. На сьогоднішній день розроблено проект програми. Окрім традиційних запитань стосовно статі, дати народження, сімейного стану та місця роботи, у проект перепису потрапили запитання, які стосуються мовних ознак: «Ваша рідна мова?», «Чи володієте українською мовою?».
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

ПОРІЗАЛИ ЗБРОЮ
18 квітня у місті перебувала делегація військових аташе країн НАТО, акредитованих в Україні, представників NAMSA, посольства США, РНБО України та Міністерства оборони ЗСУ. Вони побували у Кам’янець-Подільському підрозділі ДП «Укроборонлізинг» (генеральний директор Ганна Левкінська), яке розташоване на території колишньої артбази. Тут впроваджувався ІІ етап знищення стрілецької зброї у рамках проекту Трастового фонду Програми НАТО «Партнерство заради миру», спрямованої на демілітаризацію країни впродовж 12 років.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

ЧИ ПІДТРИМАЮТЬ ДЕПУТАТИ КОСТЯ СОЛУХУ?
17 квітня на засіданні топонімічної комісії при Кам’янець-Подільській міській раді більшістю її членів було прийнято рішення про перейменування центральної бібліотеки ім. Затонського на бібліотеку імені подільського лікаря та просвітника Костя Солухи. Це питання неодноразово піднімалося на численних зібраннях. Тепер слово за депутатами, які мають проголосувати за те, яку назву залишити Центральній бібліотеці.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

ОСББ ВРЯТУЄ КОМУНАЛЬНИЙ СВІТ?
19 квітня на вул.Пушкінська, 44 (ІІІ поверх) відкрито Ресурсний центр, який допомагатиме в роботі об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ). Його очолила Олена Мазур.
Центр займатиметься інформаційною та просвітницькою роботою серед мешканців міста. Насамперед, це роз’яснення переваг та перспектив організації ОСББ, залучення фінансових ресурсів для поповнення житлового фонду ОСББ, участь у підготовці міських програм, нормативних документів стосовно організації та функціонування об’єднань, надання індивідуальних консультацій щодо діяльності об’єднання, інформаційне та правове сприяння новоствореним ОСББ тощо.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

 НЕОБРОБЛЕНИМИ МОЖУТЬ ЗАЛИШИТИСЯ 8 ТИСЯЧ ГЕКТАРІВ
Таке враження, що сьогодні природа віддає аграріям те, чого не додала минулого року. Мова йде про дорогоцінну вологу. За словами фахівців, ці опади дозволили значно покращити стан озимих культур та дали надію на гарний схід ярих. Стосовно останніх, то на сьогодні сільгосппідприємствами району завершено сівбу ранньої групи ярих зернових культур.
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

ЧОМУ ПРЕЗИДЕНТ ДО НАС ПРИЛІТАЄ ТІЛЬКИ РАЗ?
«Шкода, що Віктор ЯНУКОВИЧ до нас більше не приїде. А то так було би добре. Дорогу відремонтували. Правда, вона не довго послужила. Та воно й зрозуміло. Він же тут не мав жити: приїхав-поїхав? Хоч би частіше приїжджав, може щось і нам простим діставалося».
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

ВЕРШИНИ, ПІДКОРЕНІ ЛІЦЕЄМ
У Кам’янець-Подільському ліцеї вже давно стало традицією передавати естафету успіху, як олімпійський огонь з рук у руки, обдарованим учням – учасникам олімпіад, конкурсів, турнірів та інших інтелектуальних змагань. Кожне наступне покоління ліцеїстів під керівництвом своїх учителів-наставників свято береже цю традицію, здобуває нелегкі вершини нових перемог.
Нещодавно таку висоту підкорили юні олімпійці. Вони міцно закріпилися на III обласному етапі Всеукраїнських олімпіад з різних предметів.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА УЗЯВСЯ ЗА СВОЇХ
Напевне, добряче набридли Михайлу Сімашкевичу нарікання кам’янчан стосовно ставлення до роботи та до людей працівників міськвиконкому. Адже ці працівники представляють державу.
- Їх поведінка, мова, зовнішній вигляд формують не лише власний авторитет, але й авторитет тієї служби, яку вони уособлюють, - відзначив міський голова.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

СПРАВИТИ НУЖДУ МОЖНА НА П’ЯТАЧКУ
До Дня міста, на так званому п’ятачку, «за спиною» квіткового ринку з’явиться сучасний громадський туалет (платний). Ним навіть зможуть користуватися інваліди на візку. Такі туалети вже почали встановлювати в містах, де буде проходити чемпіонат з футболу «Євро-2012».
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

«Я ПЕРЕСТАНУ БУДЬ-ЩО РОБИТИ ДЛЯ МІСТА»
Обуренню і суму власника ресторану «Лондон» Георгія Телятицького не було меж. У чоловіка навіть сльози навернулися на очі, коли вранці у чистий четвер побачив, як його пасхальну композицію, що знаходиться на ліхтарному стовпі навпроти ресторану, понівечено. Він щороку прикрашає до різних свят прилеглу територію, витрачаючи на це чималі кошти. Та чомусь декому ця краса не подобається.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

ЗАКОХАНІ, ЧЕКАЙТЕ ДИВА!
...Яке побачите зовсім скоро - у День міста. За словами міського голови Михайла Сімашкевича, саме тоді буде урочисто відкрито Алею закоханих, яка веде до Лебединого озера. Для того, щоб романтична атмосфера з усіма її атрибутами полонила серця молодят і тих, хто лише збирається стати на весільний рушник, зробити потрібно чимало, до того ж за короткий термін - до 19 травня. На все про все будівельникам дано місяць.
Автор:  Руслана МЕЛЬНИК

НАМ БИ «ПРОЗОРИЙ ОФІС» ТА «ЦІЛОДОБОВУ ВАРТУ»
Минулого тижня міський голова Михайло Сімашкевич перебував у Вінниці, де мав зустріч з міським головою Володимиром Гройсманом. Вінницький колега поділився з Михайлом Євстафійовичем досвідом роботи Центру адміністративних послуг «Прозорий офіс» та відділу оперативного реагування «Цілодобова варта».
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА


Статті 2821 — 2835 з 2967
Початок | Поперед. | 187 188 189 190 191 | Наст. | Кінець Всі

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
 

КОЛИ КІНЕЦЬ ЗОВСІМ ПОРУЧ
КОЛИ КІНЕЦЬ ЗОВСІМ ПОРУЧ Як би не ганили соцмережі, але не такі вони вже й погані. Бо, як і все на світі, здатні сіяти в душах своїх користувачів не лише зерна зла, а й зерна добра та знань. Усе залежить від тих, що активовують маячок «У мережі». Але сьогодні не про них, не про соціалки. А про «повне дно», «останню краплю» або «скільки можна це терпіти»...
Із такою назвою нещодавно у Facebook з’явився пост психолога, тренера-мотиватора Дмитра Сабадаша. Допис-мотивація! Погодьтесь, наступні слова важко заперечити: «Мабуть...Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.