Перейти на мобільну версію сайту

RSS

Новини

ДБАЙ САМ АБО ПЛАТИ
Новий директор департаменту житлової політики, доріг та інфраструктури міської ради Олександр Бабчинський узявся за впровадження нових схем у роботі департаменту та організації усього житлово-комунального господарства. Місто розділили на 6 дільниць: Біланівка, мікрорайон Жовтневий, селище Смирнова – це одна дільниця. У центральній частині буде дві дільниці та по одній у селищі Першотравневому, Руських фільварках та селищі цукрового заводу. В середньому, площа кожної дільниці складає 15 км.
Загалом, місто вже йшло таким шляхом за ери Мазурчака, коли впровадили префектів, потім щось схоже намагалися зробити ще раз. Але друге «нововведення» не прижилося. На те були свої як об’єктивні, так і суб’єктивні причини: до компетенції префектів належало дуже багато питань із різних напрямків життєдіяльності міста. Деякі з них почали вважати себе ледь не мерами та створювали більше проблем, аніж їх вирішували.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

УЧНІВ ЗМУСЯТЬ ЗНАТИ ІСТОРІЮ МІСТА ТА ВІДВІДУВАТИ МУЗЕЇ
6 листопада у залі Магдебурзького права міської Ратуші відбувся круглий стіл «Музей – школі!», участь у якому взяли працівники Кам’янець-Подільського історичного музею-заповідника, методист науково-методичного центру управління освіти і науки, вчителі.
Виникнення проекту «Музей – школі!» продиктоване фактом, що учні шкіл практично не відвідують музеї, погано знають пам’ятки архітектури та історію міста. Для цієї програми розробили спеціальний абонемент, який надасть учням можливість відвідати усі об’єкти музею-заповідника.
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

ОСТАННІЙ ЯМКОВИЙ РЕМОНТ
На своїй персональній інтернет-сторінці у соціальній мережі «Facebook» заступник міського голови Сергій Бабій повідомив, що міський голова Михайло Сімашкевич 7 листопада видав розпорядження, яким зобов’язав департамент житлової політики, доріг та інфраструктури розпочати останній у цьому році ямковий ремонт.
Сергій Віталійович також відмітив, що впродовж цього року вже відремонтовано 5 тис. кв. м, або 11 тис. ямок. Загалом, у 2012 році на ямковий ремонт буде витрачено 1 млн. 300 тис. грн.
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

РОЗПОЧАЛИ РЕСТАВРАЦІЮ НОВОЇ ЗАХІДНОЇ БАШТИ
Цього тижня розпочалися реставраційні роботи на Новій західній башті. Нагадаємо, вона була зруйнована 1 серпня минулого року.
Роботи проводить хмельницька будівельна компанія ПП «Мегапрогрес», яка виграла тендер. Для реставрації башти з Державного бюджету цього року виділено 3 млн. 15 тис. грн. До завершення цього року планується освоїти трохи більше 2 млн. грн. (відбудувати стіну та зробити накриття). Наступного року будівельна організація приступить до внутрішніх робіт.
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

* 7 листопада в Києві відбулося засідання правління Асоціації міст України, в якому взяв участь міський голова Михайло Сімашкевич, його колеги міські голови - члени правління АМУ, голова парламентського Комітету з питань бюджету Валерій Баранов, перший заступник голови КМДА Олександр Мазурчак.
Присутні розглянули актуальне для місцевого самоврядування питання - стан бюджетного забезпечення та казначейського обслуговування місцевих бюджетів на кінець 2012 року. Також було ухвалено рішення про проект бюджету на 2013 рік, який має бути погоджений зі Всеукраїнськими асоціаціями місцевого самоврядування.

* 6 листопада відбулася 34-та сесія міськради, на якій оперативно було розглянуто 22 сесійних питання. На цьому засіданні депутатський склад міської ради поповнився новим депутатом - Олегом Жильчуком. Такі зміни відбулися через дострокове припинення повноважень депутата від ВО «Батьківщина» Ігоря Земськова.

МІСТО ВІДКРИВАЛО ТАЛАНТИ
Пісенний марафон першого Всеукраїнського конкурсу «Талант-2012» упродовж 2-3 листопада охопив наше місто неповторним пісенним розмаїттям. Організаторами проекту виступили міська рада, департамент гуманітарної політики, управління культури і туризму та міський Будинок культури. Підтримали молодіжний проект державний історичний музей-заповідник, готель «Сім днів», піцерія «Мак-Смак», торгова марка «Квас Тарас».
Конкурсанти змагалися у жанрах академічного, народного та естрадного співу.

МОЛОКОПЕРЕРОБНИКІВ ЗМУСЯТЬ ПЛАТИТИ НЕ МЕНШЕ 2,2 ГРН ЗА ЛІТР
7 листопада перший заступник голови РДА Ніна Фабіянська провела чергову нараду з молокопереробниками. Головною її темою було обговорення цін на молоко. Питання на сьогоднішній день не просто актуальне, а життєво важливе. Воно звучить з уст майже кожного селянина, адже кошти, які отримують люди за молоко, для декого є чи не єдиним джерелом надходження грошей до їхніх сімейних бюджетів.
Районна влада вкрай схвильована питанням недотримання багатьма керівниками молокопереробних підприємств постанови Кабміну від 1 вересня цього року щодо встановлення мінімальної закупівельної ціни на молоко не менше 2,20 грн за 1 літр.

ПАСТКАМ ОГОЛОСИЛИ ВІЙНУ
Затоплення квартири каналізаційними стоками є вкрай неприємним та небажаним. А ще гірше, коли це трапляється через недобросовісних сусідів, які забезпечують собі комфорт ціною дискомфорту для інших людей.
Мова йде про так звані пастки (або «ловушки», як їх називають у народі), про які говорилося вже дуже багато. Щоб остаточно побороти це явище, КП «Міськтепловоденергія» вирішило вдатися до кардинальних дій та оголосити справжню війну.
Ось звернення з цього приводу директора підприємства Валерія Гордійчука:

75 РОКІВ ПІСЛЯ ТРАГЕДІЇ
3 листопада активісти трьох міст України - Дніпропетровська, Харкова та Кам’янця-Подільського - провели скайп-конференцію за участю громадськості з нагоди вшанування пам’яті жертв великого терору «САНДАРМОХ – 75 РОКІВ РОЗСТРІЛУ».
Епіграфом акції стали слова поляка Єжи Гординського: «Я прибув з країни, де варто би на плитах писати ймення живих. На тих, що погинули від ворогів, не вистачило б каміння».
Сандармох - Карельське урочище, де в роки репресії було розстріляно тисячі людей, серед них сотні представників української інтелігенції.

ТУРИЗМ ВИТЯГУЮТЬ ЗА ВУХА
Робота Акредитаційної комісії з видачі дозволів на право здійснення екскурсійної діяльності протягом цього року виявила низку проблем. Так, насамперед, члени комісії занепокоєні рівнем підготовки частини екскурсоводів-початківців. Непрофесійне ведення екскурсій, погане володіння методикою, історичним матеріалом про місто може вплинути на сприйняття туристом історико-архітектурної спадщини Кам’янця-Подільського.
З метою вирішення цього питання відбулася робоча зустріч директора департаменту гуманітарної політики Альони Куземи із головою ГО «Ліга екскурсоводів». У результаті перемовин було прийнято рішення з 15 листопада до 15 лютого організувати і провести семінарські заняття для екскурсоводів із теорії та методики ведення екскурсій. Наразі розроблено план семінарських занять, визначено лекторів та місце проведення.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

АЛЕЯ МАГНОЛІЙ НА АЛЕЇ ЗАКОХАНИХ
На Алеї закоханих нещодавно висадили алею магнолій. Про це розповів у одній із соціальних мереж заступник міського голови Сергій Бабій. Він, зокрема, зазначив,  що міський голова Михайло Сімашкевич висадив першу магнолію від дороги.
- Мабуть, щоб найбільше було видно, - зробив припущення Сергій Віталійович. - Тепер на алеї закохуватись буде простіше, запах магнолій відноситься до п’янких, збуджуючих. Та й сама квітка-дерево має історичну цінність, бо з’явилась на Землі тоді, коли ще не було бджіл.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ДО ЗИМИ ГОТОВІ
Агроформуваннями району здійснюється посів озимих зернових культур. Про це повідомив начальник управління агропромислового розвитку РДА Ігор Гай.
За словами Ігоря Віталійовича, на сьогодні посіяно 4144 га озимого ріпаку, на яких отримано гарні сходи. Також засіяно 15469 га озимої пшениці, 561 га озимого жита та 1439 га озимого ячменю. Крім того, агроформуваннями району здійснено посів озимих на зелений корм на площі 200 га. На сьогодні підготовлено 26212 га грунту під посів озимих культур.
Одночасно із посівною компанією проводиться збір пізньої групи зернових культур, збір технічних та кормових культур.

БІЛЯ ОРЛА - ГУСИ-ЛЕБЕДІ
Цього року за словами чиновників кількість відвідувачів зони відпочинку Лебедине озеро перевершила всі сподівання. Цю територію облюбували не лише кам’янчани, а й численні туристи.
На одній з робочих нарад міський голова Михайло Сімашкевич зауважив, що за умови такого інтенсивоного відвідування по доріжці, що розташована під гротом із скульптурою орла, стало не зовсім безпечно прогулюватися.
Вирішення проблеми знайшли дуже швидко. Працівники комунального господарства міста спільно з архітекторами облаштували підпірну кам'яну стіну.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

* 26 жовтня в центральному корпусі ПДАТУ відкрито безкоштовну мережу Wi-Fi.
- Безкоштовний Інтернет – це чудово, адже тепер ми маємо вільний доступ до інформації, яка необхідна нам щоденно при виконанні лабораторних, практичних завдань, - раділи студенти.
За безкоштовне під’єднання до всесвітньої мережі студенти дякували Володимиру Мельниченку. На сьогодні в нашому місті доступ до швидкісного бездротового Інтернету є на вул.Соборна та біля К-ПНУ ім.І.Огієнка.

* 29 жовтня до виконання своїх обов’язків начальника Центру розмінування головного управління оперативного забезпечення ЗСУ призначено підполковника Володимира Родікова. До цього Володимир Геннадійович був начальником навчального Ценру інженерних військ.

ХОЛОДНИЙ АСФАЛЬТ
Минулої зими в Кам'янці-Подільському вперше застосували метод «холодного асфальту» для проведення ямкового ремонту взимку та ранньою весною. Експеримент перевершив всі сподівання. Зароблені дорожні ямки вистояли морози і весняні перепади температури.
На замовлення директора комунального підприємства «Комбінат благоустрою» Віктора Колодніцького увесь минулий тиждень на території міського асфальтного заводу спеціалісти з Києва варили «холодний асфальт». На сьогодні в «закрома» міста надійшло 130 т цієї спеціальної суміші. Її унікальність полягає в тому, що ямковий ремонт можна буде проводити при температурі до -15оС.


Статті 2761 — 2775 з 3171
Початок | Поперед. | 183 184 185 186 187 | Наст. | Кінець Всі

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
 

БУДЬТЕ ЛЮДЬМИ В ПЕРШУ ЧЕРГУ!
БУДЬТЕ ЛЮДЬМИ В ПЕРШУ ЧЕРГУ! Запорука існування нормального соціуму, на мою думку, залежить від правильно сформованих людських цінностей. З ними не народжуються, а просто з кожним прожитим днем, тижнем, місяцем, роком вони нашаровуються в кожної людини. І, звісно, у всіх це відбувається по-різному. В одних – засади цих цінностей залежать від виховання батьків, вчителів, друзів, у інших – це відбувається залежно від обставин, в які вони потрапляють. Вже самого оточуючого соціуму. І не завжди той досвід, який ми отримуємо, ма...Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.