Перейти на мобільну версію сайту

RSS

Новини

АНАТОЛІЯ НЕСТЕРУКА ЗВІЛЬНИЛИ ВІД ПОКАРАННЯ. ПРАВДА, НЕ ВІД УСЬОГО
Минулого тижня рішенням Кам’янець-Подільського міськрайонного суду, по закінченню іспитового строку, звільнено від покарання у вигляді 4 роки позбавлення волі колишнього міського голову Анатолія Нестерука. Нагадаємо, що Феміда засудила Анатолія Макаровича до 4 років позбавлення волі умовно і позбавила його права 3 роки займати посади в органах місцевого самоврядування.
Отож, судимість Анатолія Нестерука щодо позбавлення волі - погашена.
Щоправда, відповідно до судового рішення, Анатолій Макарович ще 2 роки не зможе займати посади в органах місцевого самоврядування. Хоча і цей термін може завершитися для нього достроково - через 2/3 відбування покарання.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

КУРИ-ГРИЛЬ ЗАБРАЛИ, А...
У минулому номері ми писали про появу на території «Сувенірного містечка», що в Старому місті, двох кіосків, один із яких має надпис «Кури-гриль». Після нашої публікації, на початку цього тижня кіоск із надписом забрали. А от інший чомусь залишили. Чому?

НОВІ ЛІФТИ, АЛЕ СТАРА ПОВЕДІНКА
23 липня заступник міського голови Сергій Бабій продемонстрував журналістам ліфти в будинку, що по Хмельницькому шосе, 10а. Відтепер мешканці цього будинку можуть користуватися сучасними ліфтами. Звичайно, якщо не попалять кнопки, помалюють кабіни і не будуть в них справляти свої природні потреби. Загалом, капітальний ремонт цих ліфтів обійшовся у 260 тис. грн.
За словами директора КП «Міськліфтсвітло» Володимира Крилова, цього року в місті мало б зупинитися 24 ліфти - в них закінчився термін експлуатації.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

БУДИНКИ НЕ ТІЛЬКИ УТЕПЛЯТЬ, А Й РОЗМАЛЮЮТЬ
У нашому місті продовжується реалізація міської програми «Теплий дім».
Після проведення утеплення, температура в квартирах в опалювальний період підвищується до 6 градусів. На черзі процесу утеплення перебуває 25 будинків.
Програма з утеплення будинків передбачає фінансування із розрахунку 50 на 50, тобто мешканці будинку і влада співфінансують ці роботи. Щоправда, коштів на утеплення всіх будинків не вистачає, тому є бажаючі, які просять за власні кошти утеплити їхні домівки, а вже коли з’являться гроші, щоб їм відшкодували половину витрат. Тендер на проведення цих робіт виграли БК «Рокор» і ПП «Сухов».
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

ОБ’ЄКТИ МУЗЕЮ ЗАКОДУЮТЬ
Сьогодні у місті розпочато роботу над проектом «QR-код на об’єктах музею».
QR-код – це двовимірний штрих-код, який несе в собі інформацію, яку може зчитувати будь-хто за допомогою телефону з вбудованою камерою. Завдяки легкому розпізнаванню, абонент може миттєво занести у свій телефон текстову інформацію, додавати контакти у адресну книгу, переходити за веб-лінками, відправляти смс-повідомлення тощо. За допомогою QR-кодів навіть організовують конкурси та рольові ігри.

ПОЛІТИКАНСТВУ НЕ МІСЦЕ В СЕСІЙНІЙ ЗАЛІ, або Знову про мову
20 липня відбулася 30-та позачергова сесія міськради. На розгляд депутатів було винесено три питання разом із «Різним».
Найперше, депутати розглянули пропозицію управління економіки щодо виділення коштів до статутного капіталу КП «Кам’янець-Подільський вісник» (газета міської ради). Народні обранці вирішили, що попри все, друкований рупор міської влади потрібно підтримати, виділивши на це 150 тис. грн.
Зрештою, головна позачерговість скликання такої сесії була зумовлена розглядом питання щодо внесення змін та доповнень до бюджету на цей рік.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

А ТИ ПРОГОЛОСУВАВ ЗА КАМ’ЯНЕЦЬ?
У рамках шостого щорічного рейтингу кращих міст України журнал «Фокус» проводить голосування за краще місто нашої держави. Паралельно із традиційними, редакційними підрахунками, проходить голосування серед користувачів соціальної мережі «Facebook», де кожен може віддати свій голос за українське місто, яке вважає кращим для життя. За результатами голосування місто-переможець отримає подарунок від партнера проекту «KIEV FASHION PARK». Це буде сучасна скульптура, яка, безумовно, стане окрасую міської архітектури.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

КАМ’ЯНЧАНАМ НЕ ВАРТО РОЗРАХОВУВАТИ НА ДЕШЕВІ КАВУНИ
Кінець липня, а ціни на цю солодку ягоду «неприємно» кусаються. В середньому, ціна за один кілограм кавуна коливається біля позначки у 2,5 гривні. Хтось стверджує, що ще не сезон, і вартість на кавун у серпні обов’язково поповзе донизу. І є всі перспективи наступного місяця купити кавун за 1-1,5 грн за кілограм. Тобто, на рівні минулого року.
Та на ринку продавці цих ягід на разі говорять майже зворотне. Мовляв, не слід покладати великих сподівань на здешевлення цієї кавунів. Називають і винуватців «цінової політики», які криються аж ніяк не у бажанні продавців заробити зайву копійчину.
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

ДНІСТЕР ЦВІТЕ, ВОДА ПАХНЕ. КАМ’ЯНЧАНИ СКАРЖАТЬСЯ НА НЕПРИЄМНИЙ ЗАПАХ ВОДОПРОВІДНОЇ ВОДИ
Останнім часом від споживачів водопровідної води все частіше можна почути скарги, мовляв, вода, яка тече з їхніх кранів, має неприємний запах. Комунальники ж говорять, що це явище тимчасове та пов’язане із природнім процесом – цвітінням Дністра. Ось як цю ситуацію прокоментував заступник директора з водопостачання КП «Міськтепловоденергія» Сергій Боднар:
- Причиною неприємного запаху водопровідної води є, так зване, явище «цвітіння Дністра». У червні та липні декілька тижнів стояла спека, яка спричинила інтенсивний ріст водоростей.

ПОЛЯКИ СПОДІВАЮТЬСЯ НА СПІВПРАЦЮ
25 липня у місті перебувала польська делегація, до складу якої увійшли представник канцелярії Президента Республіка Польща, управління у справах комбатантів та репресованих осіб, а також Генеральний консул Республіки Польща у Вінниці.
Вони провели зустріч з міським головою Михайлом Сімашкевичем та з польською громадою міста. Були обговорені шляхи подальшої співпраці, можливість встановлення меморіальної дошки Адольфу Янушкевичу тощо.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

20 СЕКУНД ЗАМІСТЬ 20 ХВИЛИН
На мікрорайоні Жовтневому завершується капітальний ремонт зовнішніх та внутрішніх ліній рециркуляції гарячої води, що подається до 11 будинків по вул.Жукова та Розвадовського. Мешканці цих будинків неодноразово скаржилися на те, що на гарячу воду доводиться чекати 15-20 хв.
23 липня ввечері директор КП «Міськтепловоденергія» Валерій Гордійчук разом з представниками влади поїхали на мікрорайон, аби переконатися, що після завершення ремонту якість води справді покращилася.
Посадовці поспілкувалися з людьми, які відпочивали у дворі, та завітали у декілька квартир, щоб на власні очі переконатися у наявності гарячої води.

МІСТО ПРОДОВЖУЄ НАРОЩУВАТИ ВИРОБНИЦТВО ВЛАСНОЇ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ
Цього тижня на КП «Міськтепловоденергія» урочисто введено в експлуатацію нову когенераційну установку, яка вироблятиме тепло та електроенергію на котельні (вул.Князів Коріатовичів, 56). Потужність нової машини становить 630 кВт/год.
Загалом, це вже друга подібна установка, яка працюватиме на цій котельні. На сьогодні в місті працює чотири таких генератори. Сумарно вони здатні виробляти майже 60% електроенергії, що споживається комунальним підприємством при виробництві тепла, холодної та гарячої води та очищенні стоків.
Як зазначають комунальники, таких результатів вдалося досягти менше як за два роки, коли розпочато процес оснащення котелень міста когенерацією, яка вважається однією з найпрогресивніших технологій у сучасній Європі.

БАБІЙ ПРОВІЗ ЖУРНАЛІСТІВ З ВІТЕРЦЕМ ТА ПО «ЗЕЛЕНІЙ ХВИЛІ»
З кожним роком кількість автотранспорту на наших дорогах лише збільшується. В середньому щодня через наше місто транзитом проїжджає близько 20 тисяч автомобілів. Та проблема полягає не лише у кількості транспорту. На жаль, невідрегульованість світлофорів (відсутня так звана «зелена хвиля») призводить до того, що автомобілі, зупиняючись чи не на кожному перехресті в очікуванні на відповідний сигнал світлофора, викидають «лишні» вихлопи з двигуна.
Щоб позбавити місто від зайвих викидів, на проспекті Грушевського (від вул.Червоноармійська до вул.Драй Хмари) міська влада вирішила встановити 14 світодіодних світлофорів, а також таймери.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

ТИСЯЧА ПАСАЖИРІВ ОДНОЧАСНО
- Ще на два автобуси збільшився комунальний автопарк, - зазначив директор КП «Комунтранссервіс» Руслан Пристач. - Сьогодні ми вже маємо 9 автобусів, а отже одночасно здатні здійснювати перевезення тисячі пасажирів.
Автобуси купили у Німеччині. Вони не нові, але ще років 10 зможуть послужити громаді. Німецька сторона їх надала нашому місту у борг. За кожен з них з міської казни ми маємо заплатити 205 тис. 300 грн. Загалом, планується збільшити автопарк до 16 одиниць.
Нові автобуси нашому місті поки що не по-кишені. Їх вартість коливається в межах 2 млн. грн. Виходячи із цього, доводиться рятуватися лише у такий спосіб.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

ЗРОБИТИ СОБОРНУ ПІШОХІДНОЮ – НЕ ПРОБЛЕМА. ПРОБЛЕМА, ЯК ДІСТАТИСЬ ДО БУДИНКІВ
Підприємці, чиї торгівельні об’єкти розташовані на вулиці Соборній, знаходять різні шпаринки, аби автомобілем проїхати до свого магазину. Вони висловлювали незадоволення рішенням зробити із Соборної пішохідну вулицю, оскільки у них існує проблема із розвантаженням товару. Та чомусь підприємці не дивляться у бік інших містах, як там відбувається цей процес? А вихід дуже простий: якщо немає змоги під’їхати до магазину з тильного боку, то доставка товару проводиться або ввечері, або раненько, коли це не заважає пішоходам.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА


Статті 2761 — 2775 з 3052
Початок | Поперед. | 183 184 185 186 187 | Наст. | Кінець Всі

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
 

ЛЮБЛЮ – НЕ ЛЮБЛЮ
ЛЮБЛЮ – НЕ ЛЮБЛЮ Специфіка моєї професійної діяльності дозволяє кожного дня бути в русі, знаходити нові захоплення, знайомитися з різними людьми, писати про їхню долю і вподобання, аналізувати навколишній світ та разом з цим розбиратися і в самій собі. По великому рахунку це дуже чудово. Це все якось систематизує таку звичну для мене хаотичність у голові. Нещодавно після однієї з чергових зустрічей я для себе зробила чітке розмежування, що я люблю і що мені подобається, а що – ні.Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.