Перейти на мобільну версію сайту

RSS

Новини

ЗІТКНУЛИСЯ
Як повідомив старший інспектор ДПС взводу з обслуговування стаціонарного посту №2 Андрій БАСЮК, 24 квітня близько 13.00 поблизу газової заправки в с.Гуменці, на 275 км автодороги Житомир–Чернівці, водій автомобіля «Daewoo» виїхав на смугу зустрічного руху і зіткнувся з вантажівкою «Mercedes-Benz». Внаслідок ДТП, водій «Daewoo» отримав тілесні ушкодження.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

ПОВЕРНУЛИ ЗАЛУ
Нарешті митцям міста повернули виставкову залу.
Напередодні відкриття туристичного сезону, 20 квітня, у користування митців, художників, фотографів, майстрів народних ремесел було надано виставкову залу, що в центрі міста на вул.Соборна, 29, де останнім часом знаходився «Єдиний дозвільний центр».
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

МІЛІЦІОНЕРИ ВИВЧИЛИ АНГЛІЙСЬКУ
Та чи готові вони до «Євро-2012»?
Наприкінці минулого року правоохоронці почали ретельну підготовку до майбутнього чемпіонат з футболу «Євро-2012». Ні, вони не тренувалися ганяти м’яча. Основою-основ стало вивчення міжнародної мови.
На допомогу прийшли викладачі К-ПНУ ім.І.Огієнка. Більше півсотні міліціонерів міськ- та райвідділів міліції сіли за парти, аби опанувати ази розмовної англійської мови.
У першу чергу, їх навчали загальних фраз, щоб зорієнтували іноземця, наприклад, у тому, де він знаходиться, куди йому пройти у разі необхідності, як можна надати допомогу.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

* Лауреатом шостої мистецької премії «Глодоський скарб» став кам’янчанин Андрій Бондаренко, відомий український оперний співак, соліст Академії молодих співаків Маріїнського театру (Санкт-Петербург). 

* Поділилися великодньою радістю активісти МГО «Молодіжний парламент» та секретар Громадської ради Інга Потапова, які завітали до малечі ДНЗ № 17 з подарунками, одягом та іграшками.

* 23 квітня на засіданні комісії з питань регламенту, міжнародних зв’язків, депутатської діяльності та етики депутати розглянули питання порядку денного чергової 24 сесії міської ради. Основні зауваження торкалися проектів рішень земельних питань.

«АВІС». ВІДПОВІДЬ НА ЗВИНУВАЧЕННЯ
Шановний колектив газети «КлюЧ»!
Керівництво Агрохолдингу «Авангард», якому належить птахофабрика «АВІС» (с.Гуменці), із цікавістю ознайомилось із Вашим матеріалом «Яйця з’їли, а запах залишився», опублікованому у №12 часопису «КлюЧ» від 20 квітня 2012 р. З огляду на порушені Вами проблемні питання та неможливість із Вашого боку зв’язатися із керівництвом птахофабрики, а також із офісом прес-служби Агрохолдингу для об’єктивного висвітлення ситуації, вважаємо за необхідне надати деякі пояснення стосовно описаної Вами проблематики.

ПАВОДКИ НАМ НЕ СТРАШНІ. ЯКІСТЬ КАМ’ЯНЕЦЬКОЇ ВОДИ ПІД КОНТРОЛЕМ!
Яку воду ми споживаємо, чи є вона безпечною і чи не вплинуть весняні паводки на якість питної води? Про ці та інші питання йшлося під час спільного брифінгу за участю директора КП «Міськтепловоденергія» Валерія Гордійчука, начальника хімлабораторії Михайла Ярового та лікаря-гігієніста міської СЕС Олексія Процкова.
- Кам’янцю пощастило з питною водою, ми не маємо з нею проблем. Якщо порівняти нашу воду, з тією, яку споживають мешканці східних та південних областей, а також Києва та, навіть, сусідніх міст, то можна сказати, що ми дуже щасливі, – такими словами розпочав брифінг Валерій Гордійчук.

«Весільна фортеця»
Програма фестивалю 

НАСТУПНОГО РОКУ НАС ПЕРЕПИШУТЬ
У 2013 році в нашій державі заплановано провести Всеукраїнський перепис населення. На сьогоднішній день розроблено проект програми. Окрім традиційних запитань стосовно статі, дати народження, сімейного стану та місця роботи, у проект перепису потрапили запитання, які стосуються мовних ознак: «Ваша рідна мова?», «Чи володієте українською мовою?».
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

ПОРІЗАЛИ ЗБРОЮ
18 квітня у місті перебувала делегація військових аташе країн НАТО, акредитованих в Україні, представників NAMSA, посольства США, РНБО України та Міністерства оборони ЗСУ. Вони побували у Кам’янець-Подільському підрозділі ДП «Укроборонлізинг» (генеральний директор Ганна Левкінська), яке розташоване на території колишньої артбази. Тут впроваджувався ІІ етап знищення стрілецької зброї у рамках проекту Трастового фонду Програми НАТО «Партнерство заради миру», спрямованої на демілітаризацію країни впродовж 12 років.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

ЧИ ПІДТРИМАЮТЬ ДЕПУТАТИ КОСТЯ СОЛУХУ?
17 квітня на засіданні топонімічної комісії при Кам’янець-Подільській міській раді більшістю її членів було прийнято рішення про перейменування центральної бібліотеки ім. Затонського на бібліотеку імені подільського лікаря та просвітника Костя Солухи. Це питання неодноразово піднімалося на численних зібраннях. Тепер слово за депутатами, які мають проголосувати за те, яку назву залишити Центральній бібліотеці.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

ОСББ ВРЯТУЄ КОМУНАЛЬНИЙ СВІТ?
19 квітня на вул.Пушкінська, 44 (ІІІ поверх) відкрито Ресурсний центр, який допомагатиме в роботі об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ). Його очолила Олена Мазур.
Центр займатиметься інформаційною та просвітницькою роботою серед мешканців міста. Насамперед, це роз’яснення переваг та перспектив організації ОСББ, залучення фінансових ресурсів для поповнення житлового фонду ОСББ, участь у підготовці міських програм, нормативних документів стосовно організації та функціонування об’єднань, надання індивідуальних консультацій щодо діяльності об’єднання, інформаційне та правове сприяння новоствореним ОСББ тощо.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

 НЕОБРОБЛЕНИМИ МОЖУТЬ ЗАЛИШИТИСЯ 8 ТИСЯЧ ГЕКТАРІВ
Таке враження, що сьогодні природа віддає аграріям те, чого не додала минулого року. Мова йде про дорогоцінну вологу. За словами фахівців, ці опади дозволили значно покращити стан озимих культур та дали надію на гарний схід ярих. Стосовно останніх, то на сьогодні сільгосппідприємствами району завершено сівбу ранньої групи ярих зернових культур.
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

ЧОМУ ПРЕЗИДЕНТ ДО НАС ПРИЛІТАЄ ТІЛЬКИ РАЗ?
«Шкода, що Віктор ЯНУКОВИЧ до нас більше не приїде. А то так було би добре. Дорогу відремонтували. Правда, вона не довго послужила. Та воно й зрозуміло. Він же тут не мав жити: приїхав-поїхав? Хоч би частіше приїжджав, може щось і нам простим діставалося».
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

ВЕРШИНИ, ПІДКОРЕНІ ЛІЦЕЄМ
У Кам’янець-Подільському ліцеї вже давно стало традицією передавати естафету успіху, як олімпійський огонь з рук у руки, обдарованим учням – учасникам олімпіад, конкурсів, турнірів та інших інтелектуальних змагань. Кожне наступне покоління ліцеїстів під керівництвом своїх учителів-наставників свято береже цю традицію, здобуває нелегкі вершини нових перемог.
Нещодавно таку висоту підкорили юні олімпійці. Вони міцно закріпилися на III обласному етапі Всеукраїнських олімпіад з різних предметів.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА УЗЯВСЯ ЗА СВОЇХ
Напевне, добряче набридли Михайлу Сімашкевичу нарікання кам’янчан стосовно ставлення до роботи та до людей працівників міськвиконкому. Адже ці працівники представляють державу.
- Їх поведінка, мова, зовнішній вигляд формують не лише власний авторитет, але й авторитет тієї служби, яку вони уособлюють, - відзначив міський голова.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА


Статті 2746 — 2760 з 2896
Початок | Поперед. | 182 183 184 185 186 | Наст. | Кінець Всі

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
 

КУХАРКА ПОВИННА ДОБРЕ ГОТУВАТИ
КУХАРКА ПОВИННА ДОБРЕ ГОТУВАТИ Завершуються передвиборчі перегони кандидатів у депутати до Верховної Ради України. Суспільство стало перед вибором і сподіванням на краще життя. Люди хочуть добре жити у своєму домі, хочуть отримувати достойні зарплати і пенсії, мати гарантовану роботу та відпочинок, а ще змогу оплачувати комунальні послуги, а не вирішувати, чи заплатити за газ, чи ліки купити. А для цього, щоб не думати про очевидні речі, нам з вами потрібно прийти 21 липня на виборчі дільниці і проголосувати за зміни. 
Не ...Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.