Перейти на мобільну версію сайту

RSS

Новини

ВІДПОЧИВАЄМО В ЛИСТОПАДІ
13 листопада – концерт солістів Будапештської оперети у супроводі Академічного симфонічного оркестру Хмельницької обласної філармонії та шоу-балету у міському будинку культури. Початок о 18:00.

МАТИМЕ ДАХ НАД ГОЛОВОЮ
Уже найближчим часом ще одна кам’янчанка із категорії дітей-сиріт отримає кошти на придбання власного житла.
6 листопада з цього питання засідала спеціальна комісія під керівництвом заступника міського голови Вадима Савчука.

РОБОТИ ЩЕ ДОСИТЬ
29 жовтня комунальними підприємствами міста на міське сміттєзвалище вивезено 228 куб. м. опалого листя та сміття (57 тракторних причепів).
Так, комунальне підприємство «Кам’я­нецький парк» з вулиць міста вивезло 62 куб. м. опалого листя та гілля (15 причепів. Комунальне підприємство «УК «Добробут» упродовж дня ліквідовувало стихійні сміттєзвалища по вулиці Вутіша, Суворова та Хмельницькому шосе на перехресті з вулицею Руслана Коношенка.

«H.O.P.E.» – ПЕРИНАТАЛЬНОМУ
Перинатальному центру привезли обладнання з Німеччини.
Заклад вкотре отримує допомогу від німецьких друзів – благодійної організації «H.O.P.E.». Минулого року це були комфортні функціональні ліжка та приліжкові тумби для пацієнтів декількох відділень.

ХОЧУ ЖИТИ В ТАКІЙ КАЗАРМІ
Вчора була генеральна репетиція до здачі казарм поліпшеного планування для контрактників ЗСУ, тобто гуртожитку.
Тендер на будівництво двох таких казарм у нашому місті виграла БК «Поділля-Трансбуд», яку очолює Володимир Мужило.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

ЗА СУМЛІННЯ
30 жовтня в обласному центрі вшановували працівників соціальної сфери.
Серед нагороджених обласною радою були директор дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Еко Ленд» Ніна Березницька, директор Територіального центру обслуговування «Турбота» Валентина Солодковська...

ІНТЕГРУЄМО, ДОСЛІДЖУЄМО, ТВОРИМО
«Сучасне навчальне середовище НУШ – це середовище дослідження і створення нового. Це середовище інтегрованого навчання». Під таким гаслом на цих вихідних працювали учителі 3-х класів, що проходять курси НУШ (тренери Ніна Павич та Аліна Оксанюк).

НОВОВВЕДЕННЯ В НАВЧАННІ ВОДІЇВ
Набрала чинності Постанова Кабміну, якою змінено процедури видачі посвідчень водія, підготовки водіїв та акредитації автошкіл. 
Як повідомляють на сайті Головного сервісного центру МВС України, передбачені постановою заходи забезпечують зменшення адміністративного тиску у сфері підготовки водіїв транспортних засобів, спрощують процедуру акредитації закладів, удосконалюють процедуру отримання та обміну посвідчення водія. 

«ВПЕВНЕНИЙ СТАРТ» І ПЕРЕМОГИ
У приміщенні Президії Національної академії педагогічних наук України 25 жовтня відбувся ІІ Всеукраїнський науково-практичний семінар проєкту «Впевнений старт» #VS_Fest-2019. Під час заходу були оголошені підсумки конкурсу перспективного педагогічного досвіду впровадження програмно-методичного комплексу «Впевнений старт: старший дошкільний вік».

ПРОСВІТНИЦТВО У БІБЛІОТЕКАХ
Заходи циклу «Пам’яті вічний вогонь» дали можливість вкотре згадати усіх, хто в тилу ворога наближав мир та чиє життя забрала війна. 22 жовтня у бібліотеці-філії № 7 для дев’ятикласників ЗОШ № 10 було проведено історичну годину «А бої колишні і тривоги хвилюватимуть наші серця».

ПАМ'ЯТАЙМО ПРО ДЕПОРТАЦІЇ
ХХ століття вже охрестили століттям переселень. В Україні живуть депортовані німці й кримські татари. Але й українці зазнали таких поневірянь. На виконання Постанови Верховної Ради України «Про відзначення на державному рівні 75-х роковин початку депортації українців із Польщі у 1944–1951 роках» в центральній міській бібліотеці імені Костя Солухи організовано вечір – реквієм «Скинуті під голе небо».

ВРУБЛІВЦІ. ДІЛИЛИСЯ ДОСВІДОМ
25 жовтня 2019 року у стінах Врубловецької гімназії було вельми людно. Навчальний заклад привітно зустрічав освітян, що прибули взяти участь у методичному семінарі на тему «Формування та розвиток ключових компетентностей здобувача освіти ХХІ століття». Цього разу ними стали вчителі початкових класів та іноземної мови закладів загальної середньої освіти Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради.

І ЗНОВУ ПЕРЕМОГА
Вдалою виявилась осінь 2019-2020 н.р. для колективу ДНЗ «Подільський центр професійно-технічної освіти» (директор Михайло Рущак).
У кінці вересня заклад було нагороджено Всеукраїнською премією «Інновації в освіті» за II місце (номінація «Кращий професійно-технічний заклад, що застосовує інновації в освіті»).

«БЕЗПЕЧНЕ МІСТО» ПОТРІБНЕ!
Спеціалісти групи компаній «Кобі» – української компанії-розробника програмного забезпечення «СаМаР» презентували минулого тижня в нашому місті свій продукт. Зустріч відбулася з представниками міської ради, департаменту ЖКГ, поліції.

Є МОЖЛИВІСТЬ ПОВЕРНУТИСЯ В ЛІВАН
Кам’янецькі військові мають величезний досвід миротворчих місій, зокрема й у Лівані. Наші військові інженери у складі польського контингенту займалися там розмінуваннями. Першим командиром укрінжбату був полковник Олег Хавронюк.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА


Статті 136 — 150 з 3169
Початок | Поперед. | 8 9 10 11 12 | Наст. | Кінець Всі

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
 

БУДЬТЕ ЛЮДЬМИ В ПЕРШУ ЧЕРГУ!
БУДЬТЕ ЛЮДЬМИ В ПЕРШУ ЧЕРГУ! Запорука існування нормального соціуму, на мою думку, залежить від правильно сформованих людських цінностей. З ними не народжуються, а просто з кожним прожитим днем, тижнем, місяцем, роком вони нашаровуються в кожної людини. І, звісно, у всіх це відбувається по-різному. В одних – засади цих цінностей залежать від виховання батьків, вчителів, друзів, у інших – це відбувається залежно від обставин, в які вони потрапляють. Вже самого оточуючого соціуму. І не завжди той досвід, який ми отримуємо, ма...Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.