Перейти на мобільну версію сайту


27.12.2013

54-ТА, ЗАВЕРШАЛЬНА

24 грудня відбулася 54-та позачергова сесія міської ради, на порядок денний якої винесли 93 питання. Перед тим, як депутати перейшли до розгляду основних питань, до сесійної зали завітали вихованці НВК з центром реабілітації для слабозорих дітей, щоб привітати присутніх з Новорічними святами. Учні заспівали святкових пісень та засіяли народних обранців пшеницею. Міський голова Михайло Сімашкевич вручив кожній дитині солодкий подарунок, а депутати, в основному від фракції Партії Регіонів та ВО «Свобода», віддячили сесія.JPGщедрувальників грошима.
На останній цьогоріч сесії депутати обговорили питання «Про міський бюджет на 2013 рік та додатків до нього з урахуванням змін та доповнень, внесених на попередніх сесіях». Жваво пройшло обговорення проекту рішення про зміну коефіцієнта кратності для обрахування розміру земельного податку орендованих земель, залежно від функціонального використання. Зокрема, зацікавлені в розвитку свого бізнесу намагалися зменшити коефіцієнт обрахування ставок на орендовану землю під рекламні обєкти, розміщення та обслуговування літнього майданчика тощо, але «номер» не пройшов.
Задля впорядкування господарських відносин, що виникають у сфері надання та споживання житлово-комунальних послуг, депутати проголосували за передачу функцій виконавця послуг з технічного обслуговування та поточного ремонту внутрішньобудинкових мереж теплопостачання, гарячого і холодного водопостачання, водовідведення для всіх категорій споживачів ДП «Тепловода» КП «Міськтепловоденергія». 87 земельних питань було вирішено досить швидко.

Теги: сесія міськради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.