Перейти на мобільну версію сайту


14.08.2015

45 РОКІВ СТОЯВ ПРАВИЛЬНО, А ТЕПЕР ВЖЕ НЕПРАВИЛЬНО?

Містом поповзли чутки, що днями відбулося рейдерське захоплення військового полігону. Центр розмінування ледве відбив бандитське угрупування, але вони щомиті можуть повторитися. Та, як виявилося, ніякого рейдерського захоплення не було.

2013 року Слобідко-Кульчиєвецька сільська рада подала балансоутримувача - Чернівецьку КЕЧ - до суду з приводу перенесення паркану полігону, адже він зайшов на межі сільської ради. Рішенням суду другої інстанції було встановлено паркан перенести. Для цього в район полігону прибули відповідні служби, в тому числі й виконавча служба, начальник КЕЧі, представники сільради, начальник гарнізону.

Проте військові не згідні з рішенням Апеляційного суду, тому звернулися до Верховного, що і припинило дії виконавців.
Дуже дивно, але полігону вже більше 45 років, він успішно діяв, аж тут раптом комусь захотілося земельки, дуже ласої в передмісті.

Уявіть, як це можна було встановлювати межі на вже діючому організмі? Адже вертолітний майданчик, різні інженерні споруди можуть опинитися за огорожею полігона і це в той час, коли вже є плани створити тут інженерну бригаду конче потрібних фахівців, які боронять українську дерджаву в цей складний для неї час.

Теги: с.Слобідка-Кульчиєвецька, полігон

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.