Перейти на мобільну версію сайту


22.01.2016

22 КАНАДІЙЦІ ПІДГОТУЮТЬ 50 УКРАЇНЦІВ

18 січня в Центрі розмінування розпочався третій набір другої ротації курсів підготовки з протидії саперних вибухових пристроїв за стандартами НАТО.

Підготовку 16 слухачів як кадрових військових і контрактників, так і цивільних осіб проводитимуть канадські інструктори впродовж 5 місяців.

Після навчання військові-контрактники отримають сертифікат державного зразка й зможуть підвищувати рівень підготовки інших військових та служити в зоні АТО. Для підготовки українських саперів наразі приїхало 10 канадських військових фахівців. За тиждень їх буде працювати 22.

- Військові Канади дуже швидко адаптувалися й нам досить легко працювати з українськими військовослужбовцями. Ми маємо власний досвід роботи в «гарячих» точках, а українці досить професійні військові, адже також мають досвід розмінування і саперної роботи. Сподіваємось, що наші спільні навчання стануть корисними для обох сторін. Наші військовослужбовці будуть працювати в рамках програми до кінця 2016 року, - розповів командир канадських інструкторів із знешкодження вибухонебезпечних предметів Юго Маркот.

Загалом від початку спільних українсько-канадських навчань у Центрі розмінування пройшли підготовку 40 військових. До кінця 2016 року буде підготовлено ще 50 висококваліфікованих саперів.

За словами начальника Центру розмінування головного управління оперативного забезпечення ЗСУ Володимира Родікова, Центр працює з 2001 року, але раніше готувалися спеціалісти для гуманітарного розмінування.
- Наразі за стандартами НАТО готуємо фахівців для тактичної та оперативної роботи. За останні три роки особовий склад збільшився втричі. Ми вже підготували 278 саперів для різних підрозділів військ, - зауважив Володимир Геннадійович.

Теги: військові, Канада

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.