Перейти на мобільну версію сайту


04.10.2019

16 ПРОЕКТІВ НА РОЗГЛЯД

проекти30 вересня завершився прийом проектів від кам’янчан у рамках програми «Громадський бюджет», яка впроваджується третій рік поспіль. Уже зареєстровано 16 ініціатив різного спрямування, які надалі будуть винесені для розгляду на координаційну раду. 

Це проект скульптури «Добрий громадянин» біля центральної бібліотеки ім. К. Солухи; «Фітнес-парк «Вітапаркур» в міському парку на вул.Шевченка; «Будівництво міні-поля, баскетбольного/волейбольного майданчика» в селищі цементного заводу; «Спортивний майданчик для всіх – від великих до малих» у ЗОШ №1; «Щасливе дитинство» на Руських фільварках; «Дитячий майданчик для вивчення правил дорожнього руху» в ЖК «Нова будова»; «Створення муралу на стіні навчального Центру ГУ оперативного забезпечення Збройних Сил України» (в/ч А1884); «Капітальний ремонт проїзду від ЗОШ №15 до ДНЗ №18» на мікрорайоні Черемушки; «Облаштування для екскурсій та прогулянок геологічної пам’ятки загальнодержавного значення – каньйону «Каньйон-Street»» від Лебединого озера до греблі на Руських фільварках; «Спортивне місто. Здорова нація» в ДЮСШ №2; «Безпека життя дітей – запорука щасливого майбутнього» на мікрорайоні Підзамче; «Дитячий майданчик на Нігинському шосе»; «Ремонт пластової домівки в місті Кам’янець-Подільський» на вул.Драй-Хмари, 9; «Реконструкція самшитових насаджень на вул. Князів Коріатовичів»; «Спорт рівних можливостей» на Хмельницькому шосе, 38; «Туристичний Кам’янець – місто-мрія для людей і тварин» на вул.Вокзальна, 77.

Наступний крок після вивчення координаційною радою поданих документів – голосування, яке триватиме з 15 до 30 листопада.


Теги: проекти у рамках програми «Громадський бюджет»

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.