Перейти на мобільну версію сайту


11.10.2019

12 МІЛЬЙОНІВ НА ХАРЧУВАННЯ

харчуванняВстановлено нові цінии на харчування у навчальних закладах та закладах дошкільної освіти Кам’янця-Подільського.

З 1 січня у закладах дошкільної освіти та групах загального типу при триразовому харчуванні вартість у ясельних групах складатиме 30 грн, в дошкільних групах – 45 грн. У закладах дошкільної освіти компенсуючого типу та санаторних групах і групах спеціального призначення при чотириразовому харчуванні – 53 грн; у закладах дошкільної освіти для груп, які перебувають на інтернатному режимі з п’ятиразовим харчуванням – 70 грн.

При цьому батьківська плата становитиме 60% вартості, а 40% буде оплачуватися з міського бюджету.

Для учнів 1-4 класів сніданки залишать безкоштовними. За кожен сніданок міський бюджет сплачуватиме 15 грн. Також за кошти бюджету забезпечується разове харчування учнів і дітей пільгових категорій (сиріт, позбавлених батьківського піклування, з малозабезпечених сімей, дітей громадян, які постраждали на ЧАЕС, дітей, тимчасово переселених із Донецької, Луганської областей та Криму, дітей, батьки яких наразі є учасниками бойових дій на сході країни, дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються в інклюзивних класах).

Усім іншим школярам за обід доведеться сплачувати 19 грн, у порівнянні із 17 грн, які сплачують батьки сьогодні. Загалом на 2019-2020 навчальний рік на харчування школярів і дошкільнят із бюджету виділено 12 млн грн.


Теги: кошти на харчування

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.