Перейти на мобільну версію сайту


22.05.2015

12 КАМ’ЯНЧАН БУДУВАТИМУТЬ ЗАХИСТ

За дорученням голови Хмельницької ОДА та відповідно до розпорядження міського голови Кам’янця-Подільського Михайла Сімашкевича, для виконання інженерних робіт на сході України створено інженерно-будівельну групу на чолі із директором КП «Комбінат  будівництво інженерних споруд благоустрою» Русланом Пристачем.

Він разом із Андрієм Козаком, Ігорем Матвеєвим, Миколою Діжицьким, Віктором Кушніром, Петром Кулік-Бризіцьким, Олегом Янчуком, Олегом Муляром, Іваном Бовгаром, Романом Соколовським, Валерієм Постовим, Артемом Золотарьовим 20 травня поїхали в Добропілля Донецької області на зведення фортифікаційних споруд.

Кам’янчани працюватимуть на будівництві першої та другої лінії оборони на сході України, в якій беруть участь 20 областей. Планується побудувати близько 300 об'єктів із розрахунку, що один опорний пункт охоплюватиме площу приблизно в 40 гектарів.

- Уся країна розуміє, що це та необхідна й важлива робота, без якої ми не зможемо захистити наші здобутки і забезпечити подальший розвиток та проведення реформ в Україні, - сказав віце-прем'єр журналістам.

10 травня відновлено будівництво інженерних споруд за 30 кілометрів від кордону з РФ на третій лінії оборони. Тут продовжують зводити фортифікаційні споруди, бліндажі та майданчики для бронетехніки, будівельники риють окопи. Наша інженерно-будівельна група має працювати на своїй ділянці 10 днів, за ними зберігається середня заробітня плата на основному місці.

Теги: будівництво інженерних споруд, зона АТО

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.