Перейти на мобільну версію сайту


21.04.2017

11 ЗА ТРИ ДНІ

нерестЗа час нерестового періоду та сезону тиші державна служба охорони НПП «Подільські Товтри» під керівництвом Олександра Спасюка спільно з начальниками ПОНДВ Віктором Гуменюком, Ярославом Данильчуком та інспектором Валерієм Андрійцевим продовжували рейдувати.

З 11 до 14 квітня працівники держохорони провели три рейди - на прохання сільського голови Лаймоніса Гурскіса та місцевої громади на р.Ушиця у с.Гута-Чугорська та поблизу ГЕС в районі сіл Ніверка та Подоляни, а також спільно з поліцією - на річці Збруч, поблизу с.Збруч.

У результаті перевірок було вилучено та в майбутньому буде утилізовано 11 браконьєрських сіток. Прохання до власників сіток, які були вилучені у вищевказаних селах, звернутися в НПП «Подільські Товтри» (м.Кам’янець-Подільський, площа Польський ринок, 6, каб.10).

- Цього року в області заборонений промисловий вилов риби, - каже Олександр Спасюк. - Але це не зупиняє бракон’єрів, навіть у період нересту. Неодноразово на адресу працівників «Подільських Товтр» лунали погрози, адже бракон’єри настільки знахабніли, що стали господарями на воді. Природоохоронці припинили це свавілля. І на цьому зупинятися ми не плануємо. Вкотре попереджуємо, що за незаконний вилов риби понесуть покарання всі, не вийде прикритися кумом, сватом чи братом.


Теги: нерест, державна служба охорони, рейди

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.