Перейти на мобільну версію сайту


15.08.2014

100 РОКІВ НЕЛЕГКОЇ ДОЛІ

10 серпня чимало подарунків і квітів отримала жителька села Цвіклівці Ольга Васільцова, яка цього дня відзначала свій 100-річний ювілей.
Непроста доля випала цій тендітній жінці. За своє житті вона дізналася, що таке війна, втрати, голод та важка щоденна праця. Народилася ювілярка в с.Ходоровці, в родині Василя та Дарини бабка.jpgТкачуків, які працювали в пана.
У 6 років дівчинка була змушена і сама працювати - пасла худобу.
Після того, як помер батько, тягар роботи ліг на жіночі плечі.
У 20 років Ольга Василівна вийшла заміж, народила двох синів, Євгена і Володимира. Але недовгим було сімейне щастя - спочатку війна, а в 1944 році - похоронка з фронту на чоловіка.
Після цього виходити заміж жінка більше не захотіла, а життя присвятила дітям. Не чекаючи ні від кого допомоги, зуміла і хату побудувати, і синів на ноги підняти. На жаль, вони рано пішли з життя. Тож живе Ольга Василівна з невісткою, в колі дружньої родини, яка обожнює свою бабусю.
З нагоди ювілею Ольгу Васільцову привітали голова РДА Володимир Барановський, керуючий справами районної ради Валентин Говоровський, в.о. Рудського сільського голови Тамара Григоришина, директор місцевої школи Лариса Ткачук, депутат районної ради Олексій Бараковецький, менеджер ТОВ «Енселко Агро» в Кам’янець-Подільському районі Марія Ярова, родичі, односельчани та учні школи.

Теги: 100-річна бабка, с.Цвіклівці

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.