Перейти на мобільну версію сайту


08.07.2020

1,6 МІЛЬЙОНА - НА ВБИРАЛЬНЮ

43.jpgУ Старому місці, в приміщенні колишньої друкарні, відкрили комплекс зі вбиральнями та камерами схову.

Довгий час наше привабливе туристичне місто, а особливо його стара частина, залишалися без громадських вбиралень. Туристам доводилося справляи особисті потреби або в кафе чи ресторанах, або...

І ось нарешті міська влада презентувала проєк громадської вбиральні. Як зазначається на офіційному сайті мськкої ради, сучасний, комфортний, європейський комплекс площею 85 кв.м розташований на вул.Польський ринок, 18-Б.

У приміщенні є чоловіча та жіноча вбиральні, туалети, душ, переодягальня, кімната матері й дитини з пеленальним столиком, умивальником і біде; камера схову, що розрахована на 30 відділень. Службове приміщення оснащене сучасним автономним опаленням з підігрівом води. Особливу вагу приділено людям з обмеженими фізичними можливостями: кабінки для осіб з інвалідністю є і в чоловічому, і в жіночому секторах.

Аби відкрити в Старому місті такий комплекс, знадобилося 1,6 млн грн. Послуги, які там надаються, оплачуються. Наприклад, за білет до вбиральні треба буде заплатити 5 грн. День користування камерою схову обійдеться в 20 грн. Передягнутися і прийняти душ - 60 грн. Кімната матері і дитини є безкоштовною. Так саме безкоштовно можуть відвідувати вбиральню люди з інвалідністю. Вбиральня працюватиме щодня, з 10:00 до 22:00.


Теги: вбиральня, Старе місто, туризм

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.