Перейти на мобільну версію сайту

RSS

Новини

РУХ ОБМЕЖАТЬ
Цими вихідними в Кам’янці-По­дільсь­кому пройде низка заходів у рамках Дня Незалежності та фестивалю «Остання столиця», які потребуватимуть обмеження руху транспорту на деяких ділянках доріг.

ТРИСТОРОННІ ДОМОВЛЕНОСТІ
Робоча зустріч за участю міського голови Михайла Сімашкевича з членами міжнародних делегацій «Діяльність міжнародного шведсько-литовсько-українського проекту «Сталі муніципалітети» та перспективи подальшої співпраці країн-партнерів» пройшла 20 серпня. Уже підписали листи про наміри нашої подальшої співпраці.

ПУСТЯТЬ «ЕКСПРЕС»
22 серпня пройшло чергове засідання виконавчого комітету на якому розглянули 58 питань.
Як завжди, надали матеріальну допомогу тим, хто потребував, а також передали цеглу патрульній роті для проведення перебудови в їхньому приміщенні, адже в іншу частину має перебратися КП «Кам’янецький парк». Погодили також знесення ясенів, кленів, лип, шовковиці та горіхів, які вражені стовбуровою гниллю та сухостій.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

ПИШЕМО ПРАВИЛЬНО
3 червня 2019 року фінальний текст нової редакції «Українського правопису» опубліковано на офіційних сайтах Міністерства освіти і науки та Національної академії наук.
З цього моменту рекомендовано застосовувати правила нової редакції Правопису в усіх сферах суспільного життя України. Новий український правопис диктує свої правила. Пропонуємо запам'ятати основні з них.

РОБОТА ПРОДОВЖУЄТЬСЯ
У міській раді сьогодні відбулася ознайомча зустріч для обговорення питання створення спільного ЦНАПу в рамках програми «U-LEAD з Європою».

ВИВЧАЛИ РОБОТУ ЦНАПУ
У Кам’янці-Подільському перебували регіональний координатор програми «U-LEAD з Європою» Петро Макаренко та регіональний спеціаліст Олена Дмитрієнко.
«U-LEAD з Європою» – це програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку, яка фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами – Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

ОБДАРОВАНИМ –   ПРЕМІЮ МІСЬКОЇ РАДИ
Виконком міської ради оголошує відбір кандидатів на здобуття премії міської ради для обдарованих дітей, дитячих та молодіжних творчих колективів комунальних установ міста Кам'янця-Подільського.

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, УКРАЇНО!
Програма відзначення Дня Державного Прапора України та 28-ої річниці незалежності України.

ЗНАЙШЛИ РОБОТУ
Відповідно до Закону України «Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні», до молоді відносяться громадяни України віком від 14 до 35 років.
У січні-липні 2019 року статус безробітного у Хмельницькій обласній службі зайнятості мали 8 тис. молодих осіб віком до 35 років.

ОБЕРЕЖНО, РІЧКА!
Літо, спека... Нестримно тягне до річки. Це не дивно, адже здається, що єдиним порятунком від літньої спеки – є занурення в прохолодну воду. Проте відправляючись спекотним літнім днем до водойм, варто пам’ятати, що за таке коротке задоволення часто можна поплатитись власним здоров’ям. Адже при купанні у водоймах, вода котрих не відповідає вимогам санітарно-епідеміологічних нормативів, є потенційна небезпека захворіти на інфекційні захворювання.

ПОСТАВИВ ШЛАГБАУМ – І ЛАЙНО У РІЧКУ
У Слобідці-Малиновецькій горе-господар, який займається зеленим туризмом, перекрив доступ до Дністра і зливає у річку нечистоти. Він встановив там шлагбаум і не дає односельцям потрапити на берег, а пожежникам – до води.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

БУДЕ ДОПОВНЕНА РЕАЛЬНІСТЬ

Отримувати інформацію про місце, поряд із яким ти знаходишся, та ще й вісьмома мовами світу незабаром стане можливо і в Кам’янці-Подільському. Тут планують встановити інтерактивні таблиці для туристів і жителів міста.

ШКОЛИ МІСТА ЧЕКАЮТЬ СВОЇХ УЧНІВ
Першого вересня маленькі кам’ян­чани увійдуть не лише в нові класи, але й сядуть за нові парти з новими підручниками й обладнанням. До нового навчального року міська влада закупила для дітей меблі та шкільне приладдя.
Цього року в перших класах Кам’янця, а їх буде 39, навчатиметься близько 1100 малюків. Загалом до школи піде орієнтовно 10 тисяч учнів.

«ГОТУЄМО ДІТЕЙ ДО ШКОЛИ»
Акція полягає у зборі шкільної та спортивної форми, рюкзаків, канцтоварів та іншого шкільного приладдя, а також теплих речей та взуття з метою їх адресної передачі дітям з сімей, які опинились у складних життєвих обставинах і перебувають у дуже скрутному матеріальному становищі.

ЛЕСЯ НА «LE-МАРШРУТЦІ»
У суботу, третього серпня, на Центральному ринку Кам’янця-Подільського можна було зустріти відому телеведучу, хмельничанку Лесю Нікітюк.
Леся ходила по базарі, спілкувалася з продавцями, смакувала придбаними фруктами і... презентувала свій новий тревел-проект «Le маршрутка», прем’єра якого вийде на Новому каналі восени цього року.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА


Статті 1 — 15 з 2933
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
 

У ШКОЛАХ – НОВЕ МЕНЮ
У ШКОЛАХ – НОВЕ МЕНЮ Уже понад рік в Україні реалізується програма оновлення харчування у школах. За рецептами «Нового шкільного харчування», які розробив кулінарний експерт Євген Клопотенко, годують учнів понад 1000 українських шкіл. 
У рамках проекту було розроблено «Збірник рецептів страв для харчування дітей шкільного віку в навчальних та оздоровчих закладах», а також план впровадження нової шкільної культури харчування у шкільні їдальні по всій Україні. Ідею з новим харчуванням у школах підтримали і Міносвіти,...Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.