Перейти на мобільну версію сайту


10.01.2020

ВОДОЛІКАРНЯ ПЕРЕЇХАЛА

водолікарняБагато різних розмов точилося навколо нашої водолікарні. Свого часу сюди з усього Радянського Союзу з’їжджалися відпочивальники, які бажали підкріпити своє здоров’я за рахунок профспілок. За часи самостійної України тут теж проходили процедури, але вже не в такому об’ємі. Старе приміщення роками ніхто не ремонтував і воно нещадно руйнувалося, хоча вікна замінили, витративши гроші з бюджету медичної галузі. Проте місцевий уряд вирішив перевести водолікарню на територію колишньої лікарні Електронного заводу.

Там проведено капітальний ремонт. Тепер у приміщення лікувального діагностично-консультативного центру, що на вул. І.Франка,30 і переїхала частина водолікарні. Тут будуть кабінети з платними процедурами, зокрема – масажу, магнітолазерної терапії , парафіно- та озокеритолікування, а також можна буде отримати курс кисневих коктейлів тощо. У перспективі відкриття ванного відділення. А безкоштовні послуги фізкабінету відтепер можна отримати на четвертому поверсі міської поліклініки. 

«Послуги надаються в нових просторих приміщеннях з гарним освітленням, сучасними санвузлами, – каже завіду­вач відділення фізіотерапії та реабілітації Любов Кушнірук. – Тут тепло, комфортно, працює ліфт. Поступово облаштовуємося і маємо ще багато планів».

Можливо це перший крок до створення бальнеологічного курорту в нашому місті. Але для цього потрібен талановитий менеджер, який би зумів продумати організаційні моменти щоб українці змогли на своїй рідній землі отримувати різні лікувальні процедури. Зрозуміло, якщо такі послуги будуть доступними для людей. Хоча в сусідній Румунії знайшли ідею, яким чином оздоровлювати своїх громадян. Кожен румун отримує ваучер на відпочинок саме на території Румунії, а це означає, що за межі держави мало хто відправляється і вивозить гроші.


Теги: водолікарня переїхала

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.