Перейти на мобільну версію сайту


29.12.2020

СУЧАСНИЙ КАРДІОЦЕНТР - ВАЖЛИВА ПЕРСПЕКТИВА

29-кардіо2.jpgПротягом останніх трьох років здійснюються роботи з реконструкції будівель КНП «Хмельницький обласний серцево-судинний центр» задля того, щоб на Хмельниччині запрацював сучасний обласний центр кардіології та кардіохірургії. Із ходом проведення реконструкційно-ремонтних робіт медичного закладу днями ознайомилася голова Хмельницької обласної ради Віолета Лабазюк. 

За словами головного лікаря КНП «Хмельницький обласний серцево-судинний центр», депутата обласної ради Андрія Кланци, після проведеної реконструкції у кардіоцентрі надаватимуть невідкладну кардіологічну допомогу пацієнтам з гострими станами, інфарктами, нестабільними  стенокардіями та порушенням  серцевого ритму. Також у центрі розмістять сучасне реанімаційне відділення, стаціонар на 30 ліжок та амбулаторно-поліклінічне відділення. 

«Впевнена, що в оновленому серцево-судинному центрі надаватимуться якісні медичні послуги для населення області високопрофесійними лікарями на найвищому сучасному рівні»,- наголосила Віолета Олександрівна. 

Кардіохірургічна допомога для мешканців області, в тому числі з гострим коронарним синдромом,29-кардіо.jpg наразі надається у спеціалізованому відділенні кардіо- та ендоваскулярної хірургії Хмельницької обласної лікарні, у якому щорічно здійснюється близько 1000 коронарографій та 450 стентувань, з них 60% – при гострих станах. Окрім цього, виконуються близько 200 операцій на відкритому серці (з яких більше 50% невідкладні). 

Загальна вартість проєктно-кошторисної документації для створення обласного центру кардіології та кардіохірургії складає 101 млн 532,5 тис. гривень. За станом на сьогодні на будівництво, реконструкцію та придбання  основних  засобів освоєно більше 70 млн грн з обласного бюджету, Державного фонду регіонального розвитку та за рахунок субвенції з державного бюджету. Для завершення реконструкції необхідно ще майже 35 млн гривень.

Теги: Хмельницький обласний серцево-судинний центр, Андрій Кланца, Віолетта Лабазюк

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.