Перейти на мобільну версію сайту


20.03.2020

ПІД ЧАС КАРАНТИНУ ОБМЕЖТЕ ПЕРЕСУВАННЯ І НЕ ПАНІКУЙТЕ!

карантинУ місті створені мобільні групи в складі працівників поліції, муніципальної інспекції, відділу контролю за дотриманням законодавства про працю, юридичного управління. Вони роз'яснювали людям про карантинні заходи і про відповідальність за їхнє порушення. Адже Верховна Рада ухвалила закон, який передбачає штрафи і навіть позбавлення волі в разі недотримання правил карантину. У середу, 18 березня, групи працювали без протоколів, але надалі будуть діяти радикально.

ЛЮДИ СХАМЕНІТЬСЯ! НЕ ДУМАЙТЕ ЩО ВАС БІДА ОМИНЕ. ДАЙ БОЖЕ ЩОБ ТАК І БУЛО, АЛЕ ДОТРИМУЙТЕСЯ КАРАНТИННИХ ПРАВИЛ. БЕЗ ПОТРЕБИ НЕ ВИХОДЬТЕ НА ВУЛИЦЮ, ОБМЕЖТЕ ПЕРЕБУВАННЯ В МІСЦЯХ СКУПЧЕННЯ ЛЮДЕЙ.

Не панікуйте, продуктові магазину будуть працювати. Також працювати буде продуктовий ринок. Вирішили його не зачиняти, лише обмежити години роботи. Отже, він діятиме з 9:00 до 14:00, окрім санітарних днів – понеділок і пятниця. У ці дні проводитиметься санація. Крім того на входах будуть міряти температуру безконтактним термометром.

Працюватимуть аптеки, АЗС, банки, магазини побутової хімії, зоомагазини – лише з кормом для тварин, усі структури, які забезпечують життєдіяльність міста.

19 березня на засіданні комісії з питань техногенної безпеки і надзвичайних ситуацій які стосувалися удосконалення заходів щодо запобігання поширенню на території міста гострої респіраторної хвороби СОVІD-19, спричиненої коронавірусом, з урахуванням вимог постанови Кабінету Міністрів України № 215 від 16 березня 2020 року «Про внесення змін до постанови КМУ від 1 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу СОVІD-19» вирішено, а на терміново скликаному засіданні виконкому затверджено:

1. На період проведення обмежувальних заходів (карантину) з 20 березня по 03 квітня 2020 року припинити роботу на території міста речових ринків будь-яких організаційно-правових форм та форм власності.
Відповідальні – керівники ринків (невідкладно, на період карантину).

2. Обмежити роботу продуктових ринків будь-яких організаційно-правових форм та форм власності в період з 20 березня 2020 року по 03 квітня 2020 року та встановити наступний графік роботи:
з 7-00 до 14-00 годин – щоденно, окрім понеділка та п'ятниці;
понеділок та п'ятниця – вихідні (санітарні дні, невідкладно, на період карантину).

карантин-13.Заборонити:

до 3 квітня 2020 року роботу суб'єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення, КРІМ роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв'язку, провадження банківської та страхової діяльності, а також торговельної діяльності з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту, торгівлі харчуванням домашніх тварин, адвокатської, нотаріальної, юридичної та ритуальних послуг, автомийки, СТО, торгівлі газетної продукцією, поштові відділення (з 19.03.2020 до 03.04.2020 року).

4. Комунальному підприємству «Комунтранссервіс» (Маланчук С.М.) припинити пасажирські перевезення на автобусних маршрутах загального користування (з 19.03.2020 до 03.04.2020 року).

5. Приватним перевізникам здійснювати перевезення пасажирів з 19.03.20 до 03.04.20 до 21:00 ( на період карантину).

6. Під час здійснення пасажирських перевезень зобов'язати власників транспортних засобів забезпечити перебування в салоні не більше як 10 пасажирів (на період карантину).

7. (Ред.) Маршрутчики вряд чи працюватимуть собі у збиток, адже така кількість пасажирів не може покрити витрати на оборотний рейс. Ще вчора половина маршрутних таксі на маршрути не вийшли.

8. Заборонити КП «Спецкомунтранс» надання послуг транспортними засобами супроводу ритуальних послуг, крім катафалка (на період карантину).

З 18 березня припинено з 12:00 курсування маршруток у всьому Кам'янець-Подільському районі.

Міські маршрутки будуть теж курсувати, але в них потрібно буде дотримуватися карантинних правил. У салоні має бути: в маленьких до 10-ти пасажирів, в більших до 20-ти пасажирів. За дотриманням таких вимог слідкуватиме спеціальна мобільна група з Хмельницького. Зрозуміло, що будуть штрафувати.

На зборах суддів Кам'янець-Подільського міськрайонного суду було прийнято рішення щодо обмеження людьми відвідин судів і утриматися від участі в судових засіданнях, якщо слухання не предбачають обов’язкової присутності учасників сторін. Також у випадках, коли є можливість відкладення розгляду справи. Що стосується кримінальних справ, у яких зазвичай передбачено велику кількість дійових осіб, відкладено.

На засіданні виконкому вирішено, що містом курсуватиме автомобіль з гучномовним устаткуванням і розповідати кам'янчанам про правила поведінки під час карантину.


Теги: карантинні заходи

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.