Перейти на мобільну версію сайту


18.08.2020

НИРКУ ПЕРЕСАДЯТЬ

18Міністерство охорони здоров’я України визначило 19 закладів, які мають право проводити трансплантацію органів. До їх переліку увійшла і Хмельницька обласна лікарня.

«Завдяки впровадженню пілотного проєкту з трансплантації зараз в Україні 19 закладів, які мають право проводити трансплантацію органів, і 6 закладів, які можуть проводити трансплантацію стовбурових клітин (тобто йдеться про трансплантацію кісткового мозку). Всього 24 заклади, адже Черкаський обласний онкологічний диспансер має право проводити трансплантацію органів і трансплантацію стовбурових клітин».

Директор Хмельницької обласної лікарні Яків Цуглевич коментує ситуацію щодо трансплантації. За його словами, ліцензування від Міністерства здоров’я України на трансплантацію органів Хмельницька обласна лікарня отримала, оскільки має відповідну базу та спеціалістів.

– Ми маємо два координатори з трансплантації, які провчилися і мають також ліцензію, і два трансплантхірурга, уролога, судинних хірурга. На сьогодні технічно готові, є нова операційна після ремонту, – каже Яків Миколайович. - Пересадки органів для пацієнта має бути безкоштовною. Держава буде проплачувати через Національну службу здоров’я 350
тисяч гривень. Тому, я думаю, що і розвиток буде. Ми маємо вже вісім пар людей, родичів, які хочуть віддати свою нирку батько синові, син – батьку. Перша операція з пересадки нирки відбудеться восени цього року.

Теги: трансплантологія, нирки, Хмельницька обласна лікарня, Яків Цуглевич

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.