Перейти на мобільну версію сайту


29.11.2019

НОВЕ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ПОСПІШАЙОК

эваКам’янець-Подільський перинатальний центр отримав нове медичне обладнання на 130 тис. грн.

У рамках проєкту «Orange Days», створеного для допомоги передчасно народженим малюкам, лінія магазинів «EVA» передала перинатальному центру Кам’янця-Подільського медичне обладнання.

Офіційна передача благодійної допомоги на суму 130 тис. грн відбулася 22 листопада в стінах Кам’янець-Подільського перинатального центру. До Всесвітнього дня передчасно народжених дітей у лінії магазинів «EVA» пройшли традиційні помаранчеві дні в рамках проєкту «Orange Days». За чотири доби компанія зібрала суму, необхідну для того, щоб лікарі Кам’янець-Подільський перинатального центру та їхні маленькі пацієнти отримали вкрай важливе обладнання.

У різних країнах частка передчасних пологів коливається в межах 6-8%. За даними лікарів, в Україні раніше терміну народжується близько 5% (близько 20 тис.) дітей. І хоча медицина розвивається швидко, проте очікувати на зменшення кількості передчасних пологів не варто. У Хмельницькій області у 2018 народились 10600 малюків, у Кам’янець-Подільському перинатальному центрі – 1033 немовлят, з яких 22 дитини з’явилися передчасно. За 9 міс 2019 року в Хмельницькій області народились 7481 дітей, в Кам’янець-Подільському перинатальному центрі – 721 дитина, з яких 20 раніше терміну. Тобто бачимо, що народжуваність зменшилася приблизно на 30%, а кількість передчасних пологів – лише на 9%.

«Знаючи, як важливо підтримувати жінок, які народили передчасно, ми започаткували проєкт «Orange Days». Після того, як провели першу акцію, поспілкувались з лікарями, мамами та на власні очі побачили малюків у кувезах – ми тільки переконались у необхідності та важливості будь-якої допомоги лікарям та сім’ям, які зіштовхнулися з цим. Ми раді, що наші покупці вже п’ятий рік поспіль підтримують прагнення рятувати передчасно народжених діток. За час існування програми ми зібрали близько 2 млн грн та передали нове медичне обладнання 12 перинатальним центрам та дитячим лікарням України. Ми робимо це для того, щоб якомога більше молодих мам були впевнені у тому, що їхні дітки отримують кращу допомогу з новим та якісним обладнанням», – зазначила Олександра Гнатик, керівниця PR-відділу лінії магазинів «EVA».

Від 60 до 75% перинатальних захворювань та смертей припадає саме на передчасно народжених дітей. після народження вони потребують ретельного нагляду у відділенні інтенсивної терапії для немовлят, де лікарі спостерігають за рівнем насичення киснем, циркуляцією крові, годуванням, розвитком мозку й іншими основними показниками.

– Передчасно народжені діти – особлива категорія: вони дуже тендітні та слабкі, чимало звичних для нас функцій організму в них ще незрілі. Вони більш схильні хворіти і у перші місяці життя зіштовхуються з цілою низкою проблем у легеневій, серцево-судинній, нервовій та травній системах, – прокоментував головний лікар Кам’янець-Подільського перинатального центру Олександр Гурський. – З новими монітором, лампою для фототерапії та фотометричним аналізатором гіпербілірубінемії ми матимемо можливість якісно подбати про наших поспішайок та попередити ускладнення, які можуть виникнути через ранні пологи.

Відтепер КНП «Кам’янець-Подільсь­кий перинатальний центр» поповнився таким медичним обладнанням: аналізатором гіпербілірубінемії, який дозволяє обмежити коло новонароджених, яким потрібні забори крові для дослідження білірубіну; лампою для фототерапії, цільовим призначенням якої є лікування жовтяниці у новонароджених і синдрому Криглера-Найяра, а також монітором фетальним «БІОМЕД» для двійні, основне призначення якого – обстеження і моніторинг стану плоду.

Своєю історією появи двох поспішайок поділилася з присутніми мама двійнят Ірина Юрчак та подякувала медикам перинатального центру за чуйне ставлення і підтримку. Також для майбутніх матерів тренінги провели лікарі Центру – акушер-гінеколог Наталія Кирилюк, лікар-неонатолог Людмила Гурська та психолог Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Віталій Поліщук.

Теги: нове обладнання від «EVA»

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.