Перейти на мобільну версію сайту


31.01.2020

НА ЗДОРОВ’Ї ТА ПАНІЦІ МОЖНА ДОБРЯЧЕ ЗАРОБИТИ, АЛЕ БЕРЕЖЕНОГО БОГ БЕРЕЖЕ

вірусЧергова біда прийшла на Землю і називається вона коронавірус. І прийшла ця зараза з Китаю. Вже кілька тисяч китайців підхопили її.

У грудні в китайському місті Ухань був зареєстрований спалах пневмонії. Пізніше з’ясувалося, що причиною захворювання став раніше невідомий вид коронавірусу.

З 27 січня Китай припинив відправку груп туристів за кордон в рамках заходів щодо запобігання розповсюдженню коронавірусу.

Окрім Китаю, вірус уже поширився у США, Таїланд, Південну Корею, Японію, Австралію, Францію, Канаду, Німеччину, Росію, навіть до України добрався. Щоправда, напевне, для того щоб не сіяти паніку посадовці вирішили представити це як не китайський коронавірус 2019-nCoV і звинуватили у розповсюдженні паніки журналістів.

Проте в Києві офіційно підтвердили випадок зараження коронавірусом. Про це повідомив «Київський міський лабораторний центр». Але пізніше було повідомлення, що це не китайський коронавірус 2019-nCoV.

У Львові теж госпіталізували хлопця з підозрою на коронавірус. Львів'янин, який навчається в китайському університеті, повернувся в Україну та відчув занедужання.

У хлопця – кашель, нежить та температура. Наразі усі матеріали медики відсилають на аналіз за кордон.

Загалом в Україні зафіксовано чотири підозри на коронавірус нового типу.

ЩО ТАКЕ КОРОНАВІРУСИ:
Передусім – це зоонозна інфекція. Тобто їхнім природним резервуаром є тварини: пальмові цевети, кажани, навіть кобри. Коронавіруси також РНК-віруси, тому мають високу частоту мутацій і швидко змінюються, в тому числі стають патогенними для людей.

Такі коронавіруси вперше були ідентифіковані в середині 1960-х років. Разом з новим штамом коронавірусу, який зараз активно поширюється в Китаї та інших країнах, їх існує вже сім.

Цей спалах почався із зараженої пальмової цевети – китайського делікатесу.

ПРО УХАНСЬКИЙ ВІРУС:
Новий штам коронавірусу поки відомий під назвою 2019-nCOV. Спалах пневмонії, викликаної цим досі невідомим збудником, зафіксували в китайському місті Ухань. Звідси і назва, якою зараз іменують цей штам.

Багато людей, яких вразив вірус, працювали чи відвідували ринок в Ухані. Китайські продуктові ринки, так звані мокрі ринки – це скупчення живих і вбитих тварин, птахів, продавців і туристів. За таких умов вірусу зручно поширюватися поміж тушами, тваринами і людьми.

Лікарі стверджують, що одужання здебільшого залежить від імунітету людини. Поки відомо, що люди, які померли внаслідок зараження вірусом, мали проблеми зі здоров’ям, зокрема, слабкий імунітет.

Також з померлих більшість людей літнього віку. У багатьох з них були супутні захворювання – цироз печінки, гіпертонія, цукровий діабет чи хвороба Паркінсона.

Вірус викликає пневмонію з такими симптомами як кашель, лихоманка та утруднення дихання. Експерти вважають, що інкубаційний період триває близько двох тижнів.

Передача людині від людини була підтверджена національною комісією з охорони здоров’я Китаю. Також існує ризик мутації вірусу.

Ситуація ускладнюється тим, що незабаром розпочнуться святкування до Китайського нового року. В цей час до Китаю приїжджають сотні мільйонів людей. Зараз місто Ухань закрито для виїзду та у ньому тимчасово зупинено роботу транспорту. Повідомлено про друге китайське місто – Хуанганг, де також запроваджено карантинні заходи.

Авіарейси з Китаю переспрямовують до аеропортів, де запроваджено контроль температури тіла прибулих пасажирів. Повідомляють про випадки, коли люди п’ють жарознижуючі препарати, таким чином оминають карантин. На даний момент експерти вважають, що в зоні ризику найбільш ймовірно люди із слабким імунітетом. Основне занепокоєння викликає діапазон вираженості симптомів: деякі люди мають легкі симптоми, інші – тяжко хворіють. Це ускладнює встановлення справжньої кількості заражених та швидкості передачі вірусу від людини до людини.

ЯК ЗАХИСТИТИСЯ
Зараз вакцини проти коронавірусів не існує. Наразі вакцина проти нового штаму 2019-nCOV поки на ранній стадії розробки.

Аби захиститися CDC пропонує:
Часто та ретельно мити руки милом і водою, не торкатися брудними руками очей, носа чи рота, уникати тісного контакту з хворими людьми.

Якщо у вас є симптоми гострої респіраторної інфекції, аби запобігти зараженню інших: залишайтеся вдома, якщо захворіли; уникайте тісного контакту з іншими людьми; прикривайте рот і ніс серветками під час кашлю і чхання, а опісля ретельно мийте руки; провітрюйте приміщення та дезінфікуйте поверхні.

У зв’язку зі спалахом в Китаї коронавірусу в Укрпошті планують візуально перевіряти вміст посилок на наявність небезпечних бактерій, або відразу спалювати всі посилки, які надходитимуть з цієї країни. Адже дезінфікувати посилки дуже дорого.

Через те, що нині надто велика міграція в світі є небезпека для українців підхопити цей вірус, а фармацевтичній мафії добряче заробити грошенят. Проте, незважаючи на те, що китайці кинулися семимильними кроками розробляти вакцину проти нового штаму, а також будують лікарні, напевне сподіваючись на підтримку інших держав, які не очуть цю заразу пустити на свої території. Як повідомляють різні джерела, виявляється, що в Китаї захворіло не кілька тисяч людей, а 2,8 мільйони та 112 тисяч осіб вже загинуло. Крім того медики із Уханя повідомили, що у них закончилися набори для тестування на віруси. Тисячі загиблих відвозять просто на смітник і трупи просто спалюють на сміттєспалювальних заводах. Військові до зубів озброєні облаштували блокпости і 60 мільйонам людей наказано залишатися там де вони є. У магазинах закінчуються продукти, в аптеках ліки. Китаю предрікають глобальну економічну хвилю. Інші ж експерти стверджують, що КНР використала економічну тактику, обвівше всіх навколо пальця і за кілька днів заробила понад 20 млрд доларів. Плюс повернула 30% акцій власних монополій, які належали зарубіжним інвесторам. У них за копійки скупили акції, які приносили мільярди доларів. Такої блискучої операції ще не було в історії фондового ринку.


Теги: спалах пневмонії, причина - невідомий вид коронавірус

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.