Перейти на мобільну версію сайту


14.09.2018

ДО ЛІКАРЯ – ОНЛАЙН

zapus_likarНезабаром до сімейного лікаря можна буде записатися онлайн.

У Кам'янці вже встановили систему електронного запису до сімейного лікаря, щоб пацієнти змогли спланувати сій візит завчасно і уникнути вистоювання в черзі. Також на прийом можна записатися в телефонному режимі чи під час особистої зустрічі. І це правильний крок, адже під час епідемій і масового захворювання буде щонайменший контакт з вірусами.

Лікарі приймають пацієнтів 4 години на добу і на кожного відводиться по 15 хвилин, а це означає, що кожен наступний пацієнт має право вимагати, щоб його приймали вчасно, а попередні пацієнти не розповідали байки чи частувалися чаєм.

Поки що тестування пройшло в амбулаторії на вул.Васильєва, 15. 

В.о. міністра Уляна Супрун стверджує, що за відведені 15 хвилин лікар первинки обстежує пацієнта та призначає необхідні аналізи, забір більшості з яких буде проводитися одразу в амбулаторії. На основі отриманої інформації він приймає рішення про лікування. За потреби лікар дає направлення до профільних спеціалістів.

Також вона навела перелік додаткових обов’яз­ків лікаря: профілактика захворювань у груп ризику, вакцинація, видача медичних довідок та лікарняних листків, видача рецептів за програмою відшкодування вартості ліків «Доступні ліки», у тому числі рецептів на ліки для хронічних хворих.


Теги: до лікаря он-лайн

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.