Перейти на мобільну версію сайту


24.06.2016

У СТАРІЙ ФОРТЕЦІ НАВЧАЮТЬ АРХЕОЛОГІЇ

археолПроект Кам’янець-Подільського історичного музею-заповідника «Майданчик юного археолога» знайшов шанувальників.

17-18 червня в державному історико-культурному заповіднику «Меджибіж» пройшов другий регіональний музейний форум «Музей: храм муз-2016». Цьогоріч на форумі було представлено 12 областей, що вдвічі більше, ніж торік.

Активну участь у ньому взяв і Кам’янець-Подільський державний історичний музей-заповідник, представивши на конкурсну програму в номінації «Музей у співпраці з волонтерами» проект «Майданчик юного археолога». Кам’янчанам вдалося вибороти почесне друге місце, отримавши нагороди від управління культури, національностей та релігій Хмельницької ОДА.

Зазначимо, що проект «Майданчик юного археолога» вперше був випробуваний цього року під час «Археологічного пікніку» в замку. На чотирьох імпровізованих майданчиках для розкопок під керівництвом професійних археологів юні любителі історії мали змогу особисто віднайти в ґрунті артефакт, викопати його, заміряти, описати, заповнити облікову картку і здати в фонди музею. У такий спосіб юні археологи вивчали шлях, який проходить більшість давніх артефактів перед тим, як потрапити на вітрини музею. Проект – стаціонарний, він діє і нині.

До слова, 18 червня працівники державного історичного музею-заповідника провели нічну театралізовану екскурсію Старим замком школярам із Донецької та Луганської областей. Наприкінці екскурсії гості Кам'янця ознайомилися з давнім ремеслом гончарів і взяли участь у майстер-класі з виготовлення посуду. 


Теги: археологія, Стара фортеця

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.