Перейти на мобільну версію сайту


07.10.2016

ПРАЦЮЮТЬ НАУКОВЦІ

конференцДо Кам’янця на VI Міжнародну науково-практичну конференцію «Археологія & Фортифікація» з’їхалися науковці не лише з різних куточків країни – Львова, Одеси, Києва, Вінниці, Красилова, Переяслав-Хмельницького, Хмельницького, Чернівців, Харкова, Ужгорода, Черкас, Хотина, Збаража, Сум, Кропивницького, Дніпра, але й представники різних міжнародних інституцій – Центру археології Інституту культурної спадщини Республіки Молдова, Інституту археології Жешувського університету.

Цьогоріч у рамках конференції, яка вважається чи не найголовнішою науковою подією в роботі історичного музею-заповідника, працюватимуть три секції. Окрім традиційних тем, присвячених Давній і Середньовічній археології України, історії фортифікації, представлена нова – на честь вченого, археолога, громадського й політичного діяча Михайла Грушевського.

Учасників конференції з початком роботи привітав від імені міського голови Михайла Сімашкевича його заступник Вадим Савчук, котрий наголосив, що в 2016 р. з міського бюджету виділено втричі більшу суму на фінансування археологічних досліджень – 300 тис. грн. У свою чергу, директор історичного музею-заповідника Олександр Заремба додав, що цього року державна установа змінила погляд на музейну роботу, де більше уваги приділяється візуалізації та реконструкції. 


Теги: міжнародна конференція «Археологія & Фортифікація»

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.