Перейти на мобільну версію сайту


23.11.2018

ПЕРЕДАЛИ УНІКАЛЬНІ ДОКУМЕНТИ

науковці22 листопада в рамках перебування делегації Інституту національної пам’яті Польщі на Хмельниччині під час спілкування з керівництвом К-ПНУ ім.І.Огієнка в присутності секретаря міської ради Дмитра Васильянова, директора державного архіву Хмельницької області Володимира Байдича, студентів, викладачів, науковців було передано копії архівних документів Інституту про невивчений період перебування у Варшаві Івана Огієнка, засновника і першого ректора університету.

Як зазначив очільник вишу Сергій Копилов, співпраця К-ПНУ ім.І.Огієнка та Інституту національної пам’яті Польщі розпочалася навесні цього року. Тоді польська сторона пообіцяла попрацювати над пошуком архівних документів. 

– Наші країни – не просто сусіди. Ми маємо багато спільного в історії та культурі. Думаю, ось ця зустріч вкотре довела, що ми завжди раді співпраці і сподіваюся, ця співпраця продовжиться, – додав голова Інституту Ярослав Шарек.

Після візиту до Кам’янця делегація Польщі візьме участь у покладанні квітів до пам’ятного знаку Ангелу Скорботи в Хмельницькому та відкритті виставки в Хмельницькому університеті управління та права.


Теги: польська делегація, цінні документи

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.