Перейти на мобільну версію сайту


09.05.2013

...І ЗНОВ ПРИХОДИТЬ СВЯТО ПЕРЕМОГИ!

Усе далі й далі відходять грізні роки Великої Вітчизняної війни. Пам’ять про ті буремні дні надійно оберігає народ, передаючи, як святиню, спогади у спадщину поколінням.
Напередодні Дня Перемоги учні та вчителі ЗОШ №12 ім.Л. Дмитерка вшанували пам'ять тих, хто у жорстокій битві виборов перемогу, хто віддав за неї життя. Цього року місячник, присвячений відзначенню 68-ї річниці Перемоги, розпочався акцією «Солдатські могили», у рамках якої у с.Цибулівка члени клубу «Патріот» (керівник Г. Гудима) та волонтери 9-10 класів впорядкували могила односельців, котрі загинули під час війни.090520111710.jpg
Старшокласники провели виховну годину «Знов білим цвітом вкрилися сади, і знов приходить свято Перемоги!», на яку був запрошений ветеран Великої Вітчизняної війни підполковник Олексій Родін. Зворушливі слова учнів, проникливі пісні у виконанні Валерії Охоти та Аліни  Ямборко не залишили нікого байдужим. На очі навертались сльози під час перегляду воєнної хроніки та інсценівки «Мати солдата», яку виконали дев’ятикласники Яна Брояк та Максим Кобильник. Діти з великою увагою слухали розповідь гостя про буремні воєнні роки, лихоліття війни, щасливі миті перемоги, згадували імена наших земляків - Героїв Радянського Союзу. Пам'ять про цей день надовго закарбується у дитячих серцях і залишиться вічним спогадом про тих, хто віддав своє життя за щастя прийдешніх поколінь.
Наприкінці зустрічі заступник голови Кам’янець–Подільської райміськорганізації ТСОУ Олександр Грушанський вручив вчителям грамоти за активну участь у військово-патріотичній роботі та виховання підростаючого покоління.
Також учні нашої школи взяли участь у Всеукраїнському русі «Напиши листа ветерану», у першому етапі Всеукраїнської військово-патріотичної спортивної гри «Зірниця». Волонтери школи привітали 82 учасників війни та ветеранів, провели акцію «Пасхальний кошик», мітинг–реквієм біля пам’ятника загиблим воїнам у с.Цибулівка та на Русько-фільварецькому кладовищі.
Ми завжди пам’ятатимемо про ратний подвиг народу, про ціну, яку заплатили наші діди за можливість жити наступним поколінням. 
Будемо ж гідними пам’яті наших предків, зробимо все можливе, щоб розквітав, ставав щасливішим і заможнішим наш Подільський край. 
В.О. Язвінський, педагог-організатор ЗОШ №12 

Теги: ЗОШ №12, День Перемоги

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.