Перейти на мобільну версію сайту


19.02.2016

ЖЕЛІЗНИК НА МІСЦІ НЕ СИДИТЬ

Пожежна, швидка, амбулаторія - і це тільки початок.

Серйозно взявся до роботи голова Колибаївської сільської ради об’єднаної територіальної громади Михайло Желізник. Як справжній господарник, сьогодні він вирішує питання розвитку інфраструктури громади, яка наприкінці жовтня наділила його правом керувати селами Колибаївка, Смотрич, Вільховець, Червона Чагарівка, Ходорівці, Княгинин та Острівчани.

- Сьогодні маємо чимало планів, - каже Михайло Дмитрович. - Першочергово хочемо зробити декілька об’єктів. Михайло ЖелізникЗокрема ФАП, розташований у с.Колибаївка, перетворити в амбулаторію загальної практики сімейної медицини. Для створення амбулаторії потрібно, щоб кількість жителів була не менше 5600 осіб, у нас навіть більше. Із цього приводу ми консультувалися з керівником ПМСД Василея Яковенком, він підтвердив, що всі передумови для створення існують. Колись у приміщенні ФАПу розміщувалася квартира, в якій жили медики. Тепер же цієї площі достатньо для амбулаторії. Було би, звичайно, добре, якби тут також розміщувався пункт швидкої допомоги. Думаю, це питання також пропрацюємо.

- Знаю, що плануєте облаштувати пожежну станцію.

- Так. У рамках стратегії регіонального розвитку Хмельницької області ми подали на розгляд інвестиційний проект зі створення підрозділу місцевої пожежної охорони, який фінансуватиметься за рахунок коштів державного Фонду регіонального розвитку. Обсяг фінансування складає 700 тис грн, за ці гроші плануємо придбати пожежний автомобіль, спеціальний одяг для рятувальників та спорядження, засоби зв’язку, індивідуального захисту, речове майно. Приміщення, де можна зробити станцію, є у Ходорівцях.

Маємо намір відремонтувати систему водопостачання, зробити ремонт центральної дороги у с.Острівчани. Окрім запланованих робіт, у Колибаївці проводиться ремонт сільського клубу, зроблено вуличне освітлення в кількох населених пунктах громади.

«Люди мають бачити результат роботи, - додає Михайло Дмитрович. - І тоді не буде виникати питання, що вони шкодуватимуть, що об’єдналися. Реалізація запланованих проектів дасть можливість робити наступні, бо держава буде бачити, що на громади гроші даремно не виділяються».

Сьогодні, відповідно до Закону України «Про Державний бюджет 2016», держава здійснюватиме фінансову підтримку об’єднаних громад шляхом надання їм коштів на формування інфраструктури, згідно зі планом соціально-економічного розвитку такої територіальної громади. Загальний обсяг фінансової підтримки, як передбачає законопроект, розподілятиметься між бюджетами об’єднаних територіальних громад пропорційно до їхньої площі та кількості сільського населення. Освоєння цих коштів із нетерпінням очікують голови територіальних громад Кам’янець-Подільського району, адже заплановано зробити чимало.

Плановість та послідовність у питанні розвитку інфраструктури - чи не головна тема, яку сьогодні обговорюють у об’єднаних територіальних громадах. Із робочим візитом до Колибаївської громади прибув голова райради Борис Бец, підрядники та проектанти майбутніх робіт.

Оглянувши майбутні об’єкти, чиновники радилися як краще й ефективніше провести будівельні роботи. За умови надходження коштів, темпи виконання робіт будуть значними. Зі сторони райради її голова пообіцяв максимальну підтримку та допомогу в межах своєї компетенції.

Колибаївчани, з якими вдалося поспілкуватися, з оптимізмом дивляться у майбутнє, кажуть, що намагатимуться використовувати ресурси, які має громада, із найбільшою користю для односельців.

Теги: Колибаївська ОТГ, Михайло Желізник

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.