Перейти на мобільну версію сайту


29.04.2016

ЗА НОВИМИ ТЕХНОЛОГІЯМИ - ДО НІМЕЧЧИНИ

Минулого тижня в м.Мюнхен, Німеччина, відбулася міжнародна будівельна виставка «BAUMA-2016». Відвідали виставку і будівельники Кам'янця-Подільського, а саме - провідні менеджери ПП «Капітал-Буд Сучасне  будівництво» Сергій Кубряк, Сергій Дяковський, Сергій Шевченко та Віталій Ковальський. Вони перебували там на запрошення ТОВ «PERI Україна», провідного німецького виробника обладнання для будівництва.

Виставка «BAUMA» є однією з найбільш значимих подій у сфері будівництва та вже досить давно стала майданчиком для знайомства з новітніми технологіями та напрацюваннями у будівельній галузі. Учасниками виставки є компанії з різних країн світу, переважно Європи та США, які представляють автотранспортну техніку, будівельне та вантажопідіймальне обладнання, техніку для добування та сортування гірничих порід, обладнання для виробництва бетону, сухих сумішей, гіпсу, цементу тощо.

Саме можливістю знайомства з новітніми технологіями зацікавила «BAUMA 2016» наших будівельників.
«ПП «Капітал-Буд Сучасне будівництво» - одна з небагатьох в місті компаній, яка втілює новітні розробки та технології у своїх будинках. Прагне будувати перш за все якісне, надійне та в умовах сучасних реалій, енергетично економне житло.
На сьогодні «Капітал-Буд» будує каркасно-монолітні житлові будинки, застосовуючи сучасні та більш економічно вигідні матеріали, для зовнішніх та внутрішніх стін будинку. Будувати такі будинки ми розпочали відносно недавно, і ця технологія розроблена та частково запозичена, дякуючи відвідуванням будівельних виставок, а також завдяки перейманню досвіду колег з-за кордону. Застосовуючи як матеріал зовнішніх стін керамоблок замість звичайної цегли, ми, в першу чергу, прагнемо зробити будинок максимально утепленим, що дасть змогу використовувати меншу кількість газу в опалювальний період. На сьогодні це досить актуальна тема для будь-якої сім'ї в Україні. Внутрішні стіни ми також будуємо, застосовуючи нові матеріали, зокрема газобетон, який дає змогу використовувати меншу кількість матеріалів для оздоблювальних робіт та є досить ефективним в плані шумоізоляції. Взагалі у нас є досить багато різних нововведень та рішень, що роблять нове житло більш комфортним, зручним та в першу чергу якісним для його майбутніх власників. Варто відмітити, що на сьогодні ми можемо не тільки розповісти, а й показати всім охочим, як ми будуємо та які матеріали застосовуємо безпосередньо на будівництві, адже наразі маємо готовий будинок на вул.Пушкінська, 26. Ну, і звичайно ми не стоїмо на місці й будуємо для кам'янчан ще два нових будинки на вул.Суворова, 16 і, знову ж таки, з нововведенням - першим у місті вбудованим паркінгом.

- Узагалі, зводячи будинки, ми намагаємося відповідально та індивідуально підходити до кожного нашого клієнта і будуємо житло зручним та сучасним, шоб якомога максимально задовольнити його потреби, - розповідають в «Капітал-Буд».

Приємно відзначити, що будівельники нашого міста слідкують за новими технологіями, розробками та нововведеннями в сфері будівництва, переймають світовий досвід та реалізують його у своїх будинках, а жителі нашого міста на власному досвіді можуть переконатися в зручності та ефективності нового житла.

Теги: ПП «Капітал-Буд Сучасне будівництво»

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.