Перейти на мобільну версію сайту


25.04.2014

ЗА КІЛОМЕТР - 40 КОПІЙОК

Упродовж тижня жителі району звикали до нових цін за проїзд у транспорті. Аби дістатися з міста в якесь із сіл району чи навпаки, доводилося платити на кілька гривень більше.
На скільки зросла ціна на проїзд, «КлюЧ» цікавився у начальника відділу інфраструктури та туризму РДА Миколи Чумака.

- Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації, було затверджено нові тарифи на перевезення пасажирів і багажу автобусами, які працюють у звичайному режимі руху, у приміському та міжміському внутрішньообласному сполученні, - пояснює Микола Петрович. - Було встановлено, що вартість проїзду за один пасажиро-кілометр складає не більше 40 копійок. маршрути.jpgРаніше ця сума складала 30 копійок, тож ціна на проїзд піднялася всього на 10 копійок.
Здавалося, суттєвого збільшення не відбулося, проте у підсумку вартість квитка зросла у середньому на 3-5 грн. Якщо раніше, наприклад, за проїзд людина платила 6,92 грн, то тепер за цей же проміжок шляху віддає з гаманця 9,27 грн.
Протягом тижня люди телефонували до нас, аби уточнити, чи дійсно зросла вартість проїзду і на скільки. Зауважу, що жодних порушень щодо неправомірного підняття ціни на проїзд зафіксовано не було.
- Миколо Петровичу, чи зменшилась у зв’язку із подорожченням кількість маршрутів у районі?
- Ні, маршрутна мережа району не зазнала жодних змін. Ми як і раніше маємо 77 приміських маршрутів. Не скоротилась і кількість виїздів, тож графік руху ні в одному із населених пунктів району не зазнав змін.
Навпаки, у с.Довжок на прохання його мешканців маршрут було продовжено.
Як зауважив з цього приводу Довжоцький сільський голова Руслан Рябий, за кошти сільської ради по вулиці Садовій було облаштовано майданчик для розвороту транспортних засобів, таким чином продовжено маршрут. Також встановлено відповідні дорожні знаки. Наразі вирішується питання про встановлення на цьому місці автопавільйону.

Теги: транспорт

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.