Перейти на мобільну версію сайту


02.02.2018

З ТАКИМИ ЦІНАМИ – РОЗКІШ

Ціни на пальне, 2008Пам’ятаєте вислів: «Автомобіль – не розкіш, а засіб пересування». Та з сьогоднішніми цінами на пальне утримувати залізного коня стає все важче.

Кінець січня запам’ятався українцям стрімким ростом цін на пальне. За минулий тиждень вартість бензинів і дизпалива на вітчизняних АЗС продовжила зростання на 0,1-1 грн/л. 

Ціни на дизпаливо в найбільших мережах переступили бар'єр у 30 грн/л, а вартість бензину А-95 впритул наблизилася до 33 грн/л.

Так, на АЗС великих мереж WOG і OKKO вартість бензинів і дизельного палива за місяць виросла на 1-1,50 грн/л відповідно. На АЗС БРСМ-Нафта пальне подорожчало на 40-70 коп./л. У мережі UPG бензини подорожчали на 30 коп./л.

АЗС компаній «Авіас» та «Укрнафта» за січень показали здорожчення аж на 2 грн, проте, незважаючи на такий різкий стрибок, ціни на їхню продукцію поки що залишаються дешевшими, аніж на інших автозаправних станціях. Так, за 1 л А-92 тут просять 28,45-28,50 грн, 1 л бензину марки А-95 обійдеться в 28,95-29 грн, за літр дизпалива доведеться заплатити 27 грн.

За словами експертів, подорожчання палива обумовлене зростанням нафтових котирувань, які в середині січня досягли позначки 70 доларів за барель і різкою девальвацією національної валюти. Проте таке пояснення аж ніяк не влаштовує чиновників Антимонопольного комітету України. АМКУ планує упродовж кількох місяців завершити розслідування та винести рішення, чи причетні найбільші групи компаній АЗС до змови й відтак значного підвищення цін на пальне.

Варто зауважити, що за останніх 10 років ціни на пальне зросли вдесятеро, про що свідчать фотографії, зроблені в 2008 та 2018 році відповідно.


Теги: ціни на пальне

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.