Перейти на мобільну версію сайту


06.12.2013

ЯКОЮ БУДЕ ПЕНСІЯ ПІСЛЯ ПЕРЕРАХУНКУ?

З 1 грудня, в зв’язку із зміною величини прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, відповідно до Закону України «Про державний бюджет України на 2013 рік» та з врахуванням Закону України «Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи» проведені перерахунки пенсій.
Як повідомила начальник управління Пенсійного фонду України в Кам’янці-Подільському та Кам’янець-Подільському районі Зоя Кацап, наразі на Кам’янеччині перерахунок пенсій проведено для 44777 пенсіонерів. По 480 пенсійних справах перерахунки будуть проведені в індивідуальному режимі, а суми доплат виплачені в наступних місяцях.   
Для пенсіонерів, які працюють та проводять діяльність, пов’язану з отриманням доходу, перерахунок пенсії не проводиться.
Перерахунку підлягають:
- мінімальний розмір пенсії;
- доплата за понаднормовий стаж - лише непрацюючим пенсіонерам;
- пенсії за особливі заслуги перед Україною;
- підвищення ветеранам війни, жертвам нациських переслідувань та дітям війни;
- державна соціальна допомога на догляд інвалідам війни;
- мінімальні пенсійні виплати для інвалідів війни та інвалідів-ліквідаторів на ЧАЕС - незалежно від факту роботи пенсіонерів.
Після перерахунку розмір пенсії (з урахуванням усіх надбавок та підвищень), крім доплати до надбавок окремим категоріям осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, не первищує десяти прожиткових мінімумів або 9490 грн.
Загалом загальний обсяг виплати пенсій та грошових допомог у грудні буде збільшено на 2,2 млн. грн, а середній розмір пенсії на одну особу зріс на 45 грн і складає 1308 грн.

Теги: перерахунок пенсій

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.