Перейти на мобільну версію сайту


20.07.2012

ЯКІСТЬ ПОБАЧИМО НАВЕСНІ

Пілотний проект міської ради із заміни звичного дорожнього асфальтового покриття на плитку на ділянці вулиці Драгоманова (від вул.Лесі Українки до роти ДПС) нині добігає кінця.
Наразі прийнято рішення, якщо ця ділянка дороги покаже себе добре, то у майбутньому в місті суттєво змінитися покриттявул.Драгоманова муніципальних доріг.
- Така ідея покриття проїжджої частини плиткою, - за словами заступника міського голови Сергія Бабія, - здешевлює вартість робіт на 30%. Тому можна говорити, що на перспективу центральні дороги можуть бути вимощені плиткою, перехрестя - кольоровою плиткою. Також не потрібно буде щоразу поновлювати розмітку, її зроблять із плитки. Також плитка зручна для реставрації окремих ділянок, створення штучних перешкод на зразок «лежачого поліцейського.
Тим часом цього тижня розпочалися ремонтні роботи на відтинку вул.Лесі Українки (від вул.Драй Хмари і до вул.Уральська). Тут проводитиметься капітальна заміна дорожнього покриття. Перехрестя планують вимостити дорожньою плиткою у кольорі. Тендер на проведення робіт виграло КП «Комбінат благоустрою». Вартість капітального ремонту трьохсот метрів дорожнього покриття становить 700 тис. грн. Планується, що роботи завершаться через місяць.
А ремонтні роботи на вул.Чехова планують розпочати на початку наступного місяця.

Теги: дороги, ЖКГ, плитка, Сергій Бабій

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.