Перейти на мобільну версію сайту


17.08.2012

ЯБЛУКА НЕ ПІДНІМУТЬСЯ В ЦІНІ. НАВІТЬ...

Нині тільки й чути, що продукти якщо не сьогодні, то з настанням осені значно піднімуться в ціні. Винятком із правила хіба що може стати яблуко. Так, так. Саме яблуко. На думку садівників, воно не тільки може(!) не подорожчати, а й знизитися у вартості.
Річ у тім, що попри не дуже сприятливий аграрний рік, більшість садів вродили на славу. Дерева вгинаються від плодів. І якщо не пройдуть якісь природні катаклізми (буревії, смерчі тощо), то садівники Кам’янеччини можуть зібрати рекордні яблука.jpgурожаї яблук за останні роки.
Щоправда, про такий можливий рекордний урожай говорять не лише кам’янецькі та українські садівники, а й польські. Саме останні і є головними конкурентами українському яблуку. А отже надмірна поява пропозиції цього смачного та корисного фрукту може не лише залишити вартість яблука на сьогоднішній ціновій позначці у 5-6 грн за кілограм, а й дещо її знизити.
Також експерти заявляють, що на ціну на яблука вплине і вступ Росії у Всесвітню торгівельну організацію (ВТО). Цей крок відкриє ринок нашої північної сусідки, зокрема і для яблук. А отже, попит на українське яблуко (туди йде основний експорт) може значно впасти.

Теги: економіка, яблука, ціна

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.