Перейти на мобільну версію сайту


24.02.2017

ВКЛАДЕМО 600 ТИСЯЧ, ОТРИМАЄМО 20 МІЛЬЙОНІВ

виконкомНа черговому засіданні виконкому було розглянуто 51 питання.

Як завжди, мова йшла про надання матеріальної допомоги та допомоги на поховання. Пройшло затвердження Статуту комунального підприємства «Міськтепловоденергія» в новій редакції, яке зумовлене поповненням статутного капіталу КП на проектно-кошторисну документацію щодо залучення додаткових коштів з Держбюджету в 20 млн грн - на прокладання теплових трас у місті. Це питання перегукувалося зі ще одним – про погодження проекту рішення сесії міськради «Про виділення коштів з міського бюджету на збільшення статутного капіталу КП «Міськтепловоденергія» у сумі 600 тис. грн. Департамент гуманітарної політики вніс зміни до програми розвитку фізичної культури і спорту в місті на 2017-2021 рр. у частині заміни вислову «грошові винагороди» на «стипендії» (так вимагає казначейство).

Директор департаменту економіки та розвитку інфраструктури міста Майя Гурська доповіла про фінансові плани комунальних підприємств міста на 2017 рік. Погодилися члени виконкому про затвердження висновку органу опіки та піклування щодо доцільності відібрання малолітніх трьох дітей, адже батьки не забезпечують належний догляд за ними і лише паразитують на грошах, які держава дає на дітей.

За погодженням змінено склад архітектурної ради. Також визнано таким, що втратило чинність, рішення виконкому від 31 жовтня 2013 р. щодо тимчасової споруди біля кафе «Берізка». Господарі не переуклали угоди, але оренду за землю сплачують досі. Отже, тепер вони змушені будуть забрати огорожу.

Не погодилися члени виконкому з питання надання підприємцю каво-автомобіля, що біля «Плейбою»: власниця і деякі депутати стверджували, що це дуже добре, адже студенти матимуть змогу попити гарячої кави в холод. Свою чітку позицію висловив секретар міської ради Дмитро Васильянов. Він заявив, що до власників і без того багато питань та зауважень. Хоча це не стосувалося встановлення каво-машини, але Дмитро Сергійович наполягав, що варто поставити питання щодо зменшення часу роботи цього закладу. Машину на центральній вулиці міста встановити не дозволять, як іще однієї поблизу «Техаса».

Члени виконкому затвердили звіт «Про виконання бюджету міста за 2016 рік», а також – заходи щодо наповнення міського бюджету та економічного і раціонального використання коштів у 2017 році. Начальник фінуправління Оксана Гут зазначила, що завдяки подібним минулорічним заходам вдалося прийняти цьогорічний бюджет міста без дефіциту по захищених статтях.

У той час, коли освіта і медицина оптимізуються, і це слушно, наш музей заробив грошей на утримання ще необхідних для них семи працівників.

Погодили питання щодо розміщенням фінансовим управлінням вільних коштів у банках. Пріоритет надали «ПриватБанку», який запропонував кращі пропозиції. Наразі будуть розміщені 20 млн. грн.

Теги: засідання виконкому

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.