Перейти на мобільну версію сайту


25.09.2015

УЧАСНИКИ АТО - НА КУРОРТ

Військовослужбовці, які постраждали під час проведення антитерористичної операції, можуть пройти санаторно-курортне лікування. Про це йдеться в постанові Кабміну, відповідно до якої затверджено Порядок забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням.

Як повідомила з цього приводу директор департаменту соціального захисту населення Людмила Позинюк, наразі вже троє учасників бойових дій з числа постраждалих в зоні АТО оздоровилися в санаторії «Перлина Поділля» смт Сатанів.

Постанова Кабміну передбачає, що право на безоплатні путівки до санаторно-курортних закладів мають учасники бойових дій (щороку на 18-21 день); інваліди війни (позачергово щороку на 18-21 день). Інваліди І та ІІ груп із захворюваннями нервової системи (з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку) мають право оздоровлюватися в санаторіях спінального профілю з лікуванням протягом 35 днів. А от інваліди такої ж категорії, але ІІІ групи, можуть проходити лікування в санатоліях неврологічного профілю протягом 18-21 днів.

Аби отримати путівку, особи повинні перебувати на обліку в органах соцзахисту населення за зареєстрованим місцем проживання, а такі, що переселилися з тимчасово окупованої території чи районів проведення антитерористичної операції, за фактичним місцем проживання, відповідно до довідки про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції.
Для взяття на облік необхідно подати заяву; медичну довідку лікувальної установи за формою №070/о; копію посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни; документ, що підтверджує безпосереднє залучення особи до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.

Теги: АТО, відпустка, соцзахист

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.