Перейти на мобільну версію сайту


09.10.2015

У РАЙОНІ РЕМОНТУЮТЬ І БУДУЮТЬ

Понад 25 мільйонів гривень протягом цього року було спрямовано на розвиток об’єктів соціальної сфери та інфраструктури району.

Із державного фонду регіонального розвитку на ці потреби було спрямовано 6924,2 тис. грн, обласного бюджету - 238 тис. грн, районного бюджету - 1297,7 тис. грн, сільських бюджетів – 16066,3 тис. грн. Також були залучені благодійні внески на суму 579,4 тис. грн.

Нарешті завершилася реконструкція котельні та системи опалення в Грушківському НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, агротехнічного ліцею». Із районного бюджету на ці потреби було виділено 15,5 тис. грн, а із обласного минулого року надійшло 199,2 тис. грн.

Дочекалися ремонту й деякі сільські дороги, оній з них навіть вдалося капітально відремонтувати аж 4 кв.м. Загалом на дороги із сільских бюджетів було витарчено майже 6,5 млн грн.

Із районного бюджету було профінансовано поточний ремонт даху Кульчиївецької ЗОШ та спортивного залу Ластовецької ЗОШ на суму 40 тис. грн. Майже у 100 тис. грн обійшлася сільським бюджетам встановлення нової огорожі в дошкільних навчальних закладах. А от на заміну вікон та дверей в закладах соцсфери кошти вишукували де лишень могли - і в районному, і в сільському бюджеті, навіть за рахунок благодійників.

30 тис грн благодійних грошей було витрачено на ремонт реєстратури в поліклінічному відділенні Центральної районної лікарні.

З початку року вдалося поповнити матеріально-технічну базу вищезгаданих закладів, зокрема, придбати обладнання для ремонту опалювальних систем (на суму 52,6 тис. грн), запасні частини для шкільних автобусів (20 тис. грн), медичну апаратуру (69,4 тис. грн), ігрові споруди для дитячих майданчиків по шістьох дошкільних закладах (179,2 тис. грн), комплект звукопідсилюючої апаратури для будинку культури (23 тис. грн).

Тривають роботи із реконструкції дитячого садочка у с.Гуменці на 60 місць та ДНЗ у с.Лисогірка на 15 місць. Проводиться будівництво водозабірних свердловин у с.Гуменці. На ці потреби із сільського бюджету виділено 274,5 тис. грн. У с.Ходоровці із сільского бюджету виділено 192,4 тис. грн на будівництво котельні та встановлення централізованого опалення у дошкільному навчальному закладі.

440 тис. грн із сільського бюджету було витрачено на переведення з пічного опалення на водяне ДНЗ у с.Острівчани. На капітальний ремонт приміщення ДНЗ у с.Крушанівка із сільського бюджету було виділено 117,5 тис. грн. Також за кошти із сільських бюджетів було проведено капітальні і поточні ремонти в семи будинках культури (398 тис. грн), будівництво газопроводу в с.Кам'янка (186,7 тис. грн), будівництво водопроводу в с.Гуменці (304,9 тис. грн), освітлення населених пунктів, відповідно до діючої програми (3374 тис. грн).

До кінця бюджетного року планується завершити будівництво 9,8 км підвідного газопроводу до сіл Орининського напрямку на суму 6010,2 тис. грн; реконструкцію системи опалення і котельні під тверде паливо в Слобідко-Рихтівській ЗОШ (376,5 тис. грн); ремонт внутрішніх туалетів в Залісько-Другій ЗОШ (40 тис. грн); ремонт системи опалення в Жванецькій ЗОШ (25 тис. грн); капітальний і поточний ремонти десяти сільських будинків культури (1386,7 тис. грн); заміну вікон і дверей в загальноосвітніх школах району та ФАПАх с.Рихта і с.Гринчук (116,6 тис. грн).

За кошти районного бюджету планується придбати операційний стіл з приставками для ЦРЛ на суму 194,6 тис. грн, музичної апаратури та інструментів для шкіл естетичного виховання на суму 100 тис. грн та обладнання для встановлення опалення в Староушицькій дитячій музичній школі на суму 50 тис. грн.

Теги: бюджет району, економіка

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.