Перейти на мобільну версію сайту


15.02.2013

У МІСТІ МОЖУТЬ З’ЯВИТИСЯ НОВІ ВИДИ ТУРИЗМУ – СТОМАТОЛОГІЧНИЙ, ГІНЕКОЛОГІЧНИЙ?..

12 лютого директор департаменту гуманітарної політики міської ради Альона Кузема взяла участь в узгоджувальній нараді Державного агентства України з туризму та курортів, яку проводив міністр інфраструктури України Володимир Козак із p_49847_1_gallerybig.jpgпредставниками міст та регіонів.
Під час наради порушувалося питання підготовки України до представлення своїх туристичних можливостей в рамках Міжнародної туристичної виставки в Берліні «ІТВ-2013». Альона Леонідівна доповідала про концепцію представлення нашого міста, заходи, які плануються проводити на загальній сцені, пропозиції щодо зовнішнього вигляду учасників виставки. Наше місто презентуватиме подієвий, готельний та
стоматологічний туризми. Якщо про перших два напрямки більш-менш зрозуміло, то з приводу стоматологічного можна подискутувати. Нині кам’янчани мають можливість лікувати та протезувати зуби. Це легко зробити взимку, навесні, восени. Влітку ж – проблематично, бо з-за кордону приїздять у відпустку наші заробітчани і перше, що вони роблять, обходять лікарів, щоб «підтягнути» здоров’я, полікувати чи вставити зуби, оскільки закордоном такі процедури значно дорожчі. А тепер уявіть, як у місто хлинуть іноземці зі своїми доларами. Зрозуміло, що попит сформує ціну. Отже злетять і так не малі для нас з вами ціни на стоматологічні послуги, аж до самого неба. Що тоді робити бідному кам’янчанину? Ходити беззубим?
Від такого туризму міська скарбниця не дуже й збагатиться, проте це зможуть зробити власники приватних клінік. Реалізувавши проект стоматологічного туризму, на чергу можна поставити ще й гінекологічний.

Теги: туризм, Альона Кузема

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.