Перейти на мобільну версію сайту


11.11.2016

У МІСТА Є ПОТЕНЦІАЛ, ПОТРІБЕН ІНВЕСТОР

Вчора в Кам’янці стартував VII Міжнародний інвестиційний форум «Розвиток промислового потенціалу. Його відвідали іноземні делегації, представники міжнародних організацій, посольств і консульств, провідних промислових підприємств міста, інвестори, підприємці.

інвестСеред запрошених гостей, які долучилися до участі в форумі, представник канцелярії радника з торгово-економічних питань посольства Китайської Народної Республіки Чжан Хуейцзюнь, другий секретар посольства України в Ізраїлі Олена Іванчук, виконавчий директор канадсько-української торгової асоціації Емма Турос, представники міст-побратимів з Білгород-Дністровська, Умані та Перемишля (Польща), а також тимчасово виконуючий обов’язки першого заступника голови Хмельницької ОДА Олег Гуменний та перший заступник голови обласної ради Неоніла Андрійчук.

- Щиро радий вітати в нашому місті гостей та учасників форуму. Це вже сьомий захід такого рівня, який проводиться в Кам’янці. Вірю, що не останній. Упродовж двох днів ви почуєте низку презентацій промислового потенціалу й ознайомитеся з потужними, економічно привабливими виробничими об’єктами міста. Маю надію, що всі продемонстровані проекти знайдуть гідних інвесторів, - звернувся до учасників міський голова Михайло Сімашкевич.

У програмі форуму - презентація економічних та промислових інвестиційних проектів. Зокрема, заводу з переробки побутових відходів, модернізація цегельного заводу з виробництва керамічної цегли, проект реконструкції казарм Старої фортеці під рекреаційно-туристичний комплекс, проект з відновлення Кушнірської башти під автентичний заклад із тематичною ресторацією, реконструкції приміщення №1 на вул.Франка під лікувально-діагностичний консультативий центр тощо.

Пройшло ділове спілкування з виконавчим директором канадсько-української торгової асоціації Еммою Турос, партнером Open Gate Italy в Україні Сергієм Марчуком, президентом Хмельницької торгово-промислової палати та багатьма іншими експертами в інвестиційній сфері, а також відео-міст між Ізраїлем та Кам’янцем-Подільським. Також відбулося підписання меморандуму про співпрацю між нашим містом та Канадсько-Українською Торговою палатою.


Теги: інвестиційний форум

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.