Перейти на мобільну версію сайту


04.07.2014

СВЯТОСЛАВ КОЗЛЕНКО: «ЯКЩО ЗМІНИ, ТО ТІЛЬКИ НА КРАЩЕ»

Минулого тижня відбулося призначення нового голови правління ПАТ «Подільський цемент». Ним став львів’янин Святослав Козленко. Колишнього керманича заводу, Семена Дарчука було переведено на посаду почесного президента ПАТ «Подільський цемент».
«КлюЧ» мав нагоду поспілкуватися із новим очільником промислового гіганта краю.
- Радий приєднатися до колективу «Подільського цементу» і дуже гордий тим, що інвестор мені довірено таку відповідальну ділянку роботи, - каже Святослав Анатолійович. - Нещодавно ми козленко.JPGпроводжали пенсіонерів на заслужений відпочинок. Відверто, стільки теплих, приємних слів було сказано людям, які по праву на них заслуговують. Кожен із цих працівників,  має тривалий стаж роботи, більше 30 і 40 років. Їхній внесок у розвиток ПАТ «Подільський цемент» неоціненний. Саме цими людьми зводилося таке потужне підприємство.
Мені, як новій людині, було дуже приємно, що люди, котрі йшли на пенсію, завдяки програмі компенсаційних виплат, яка діє на підприємстві, отримали за свою багаторічну працю достойну винагороду.
- Колишній керманич підприємства Семен Дарчук і надалі співпрацюватиме з компанією?
- Безумовно. Семен Іванович не залишив компанію, його переведено на посаду почесного президента ПАТ «Подільський цемент». Ми й надалі з ним співпрацюватимемо. Семен Дарчук - людина, яку дуже поважають, до його думки прислухаються.
Уже почесний президент ПАТ «Подільський цемент» дуже багато зробив для підприємства. Розуміємо, що без злагодженого трудового колективу та мудрого керівника жодним чином не може бути успішним те чи інше підприємство. А Семен Іванович довів, що він професіонал, і іноземні інвестори, я особисто та весь трудовий колектив надзвичайно вдячі йому за такий потужний вклад. Ми розраховуємо на його досвід, знання та підтримку.
- Святославе Анатолійовичу, у якому напрямку надалі розвиватиметься підприємство?
- У теперішніх українських умовах, особливо останніх років, інвестувати гроші в українську економіку - це  дуже відповідальний і непростий крок, який зробила Ірландська компанія CRH і ми будемо робити все можливе  для того щоб виправдати цю довіру та розвивати підприємство .
Ми не хочемо й не будемо зупинятися на досягнутому. Якщо і будуть якісь зміни на підприємстві, то, повірте, тільки на краще. Адже робота ПАТ «Подільський цемент» - це розвиток регіону, надходження до бюджетів усіх рівнів, соціальних захист та соціальні проекти, турбота про працівників підприємства, партнерів.

З дос’є «КлюЧа».
Святослав Козленко народився 30 вересня 1978 р. у м.Львів, у сім’ї службовців. Після закічення місцевої школи навчався в Львівському університеті ім.І.Франка за спеціальністю «Правознавство».
Довгий час працював у приватних структурах. Згодом - у ДПА Львівської області. Останніх чотири роки - на ПАТ «Миколаїв цемент», був членом правління цього підприємства.
Одружений. Виховує двох доньок.

Теги: Святослав Козленко, ПАТ "Подільський цемент"

Дивіться також:





Повернення до списку





Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:








Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!




Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.