Перейти на мобільну версію сайту


01.04.2016

СТАРОУШИЦЬКИЙ ПЛАНУЮТЬ ЗРОБИТИ, РЕШТУ - ЯК БУДУТЬ ГРОШІ

В очікуванні розпочати ремонтні роботи на дорогах перебуває Кам’янець-Подільська філія «ДЕД», керівником якої є Василь Чорний.

Проте прогнози тут невтішні, адже грошей підтриємство вже не отримує три місяці.

- Три місяці мої працівники сидять без зарплати, - каже керівник філії. - Аби хоч якось до нас прислухалися, професійна спілка працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства України направила звернення голові Верховної Ради України Володимиру Гройсману. Наразі ремонтні роботи Хмельницьким автодором не проводяться, дорогикошти не виділені, а рахунки служби автомобільних доріг та облавтодору заблоковані казначейством. Аби забезпечити належне фінансування ремонтно-будівельних робіт на автомобільних дорогах загального користування, необхідно внести зміни до законодавства України.

І хоча Кабмін затвердив розподіл дорожнього бюджету на 2016 рік, проте відповідні документи й досі не підписані. Цьогоріч на розвиток дорожньої галузі в Дежбюджеті закладено не таку вже й велику суму коштів. Якщо раніше у верхах анонсували суму в 22 млрд грн, то сьогодні озвучуються зовсім інші цифри, зокрема, близько 3,5 млрд грн - на поточний середній ремонт автомобільних доріг загального користуванн та 2,5 млрд грн - на поточний дрібний ремонт та експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування.

Щодо Хмельницької області, то в планах урядовців виділити кошти на сім доріг державного значення. Зокрема, на окремі ділянки дороги «Житомир — Чернівці» передбачено 30 млн грн, «Ярмолинці — Сатанів» - 5 тис. грн, «Кам’янець-Подільський — Сатанів — Війтівці — Білогір’я»  10 млн грн. Із цих напрямків під ремонт потраплять ділянка дороги по вул.Крип’якевича біля оптового ринку, відрізок шляху «Житомир-Чернівці» Н-03, від «Чумацького шляху» до поста ДПС.

Проте, коли будуть виділені ці кошти, наразі невідомо. Сьогодні філія ДЕД «Кам’янець-Подільська» має можливість зробити дорогу в Староушицькому напрямку.

- На сесії райради під час розгляду змін до бюджету було закладено 300 тис. грн на ремонт доріг, - додає Василь Володимирович, - хоча спочатку звучала сума в півмільйона гривень. До слова, Ізяславська райрада виділила на ремонт доріг з місцевого бюджету більше мільйона гривень.

Спільно з головою райради Борисом Бецом та заступником голови РДА Миколою Чумаком провели комісійне обстеження доріг Староушицького напрямку. Проте нині в районі готові дати гроші за умови співфінансування з державою. Плануємо зробити 5 км поверхневих обробок, вирівнювання та ямковий ремонт.
колись прем’єр-міністра Миколу Азарова запитали, чому він знімає гроші, закладені на ремонт доріг, та спрямовує їх на соціальні виплати, на що той відповів: «Дороги не плачуть». І справді, не плачуть, а тільки автомобілісти, які цими напрямками вшент вбивають своїх залізних коней.

Теги: дороги, філія "Кам’янець-Подільська ДЕД"

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.