Перейти на мобільну версію сайту


15.03.2013

СТАРІ НА НОВІ, або Деякі водії влетять у копієчку

Упродовж цього року громадяни, які мають посвідчення водія старого зразка, мають зминити його на нове. Така необхідність виникла у зв’язку з набуттям чинності Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її соціальний статус».
Відповідно до положень цього Закону, з 1 січня 2014 р. припиняють свою дію посвідчення водія, що були видані з використанням зразка бланка, затвердженого СРСР.
Сьогодні для заміни водійського посвідчення старого зразка його власнику необхідно подати до реєстраційно-екзаменаційного підрозділу ДАІ відповідні документи та сплатити 198 гривень за послуги з оформлення посвідчення.
У перелік необхідних документів входять медична довідка, копії паспорту та ідентифікаційного коду, фотокартка 3х4. Варто зауважити, що за виготовлення медичної довідки офіційно в касу медзакладу необхідно буде сплатити трохи більше півтори сотні гривень. Тож у загальному заміна одного посвідчення обійдеться майже в півтисячі гривень.

Теги: посвідчення водія

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.