Перейти на мобільну версію сайту


16.09.2016

«СІМЕЙНИЙ» ОБІЦЯЄ КОМФОРТ І ЗАТИШОК

сімейнийДуже приємно, що наше місто розбудовується. Це означає, що люди зможуть придбати собі житло.

Цього року на вул.Васильєва, 5 розпочали будівництво житлового будинку, який входить у комплекс будівель ЖК «Сімейний», що вже має досвід успішного будівництва у Вінниці, Хмельницькому, Черкасах та Дніпрі.

У цьому будинку планується вбудовано-прибудовані приміщення громадського призначення. Планування поверхів має типовий характері з можливістю перепланування та об’єднання квартир, тобто може бути гнучке розташування.

Площа квартир у новому будинку задовільнить потреби будь-яких клієнтів.

Особливістю цього будинку буде установка різного енергоефективного обладнання і матеріалів: це п'ятикамерні віконні профілі з двокамерним склопакетом, двоконтурні автоматичні газові котли для опалення, а також базальтова вата, яка утеплює фасад. Все це дозволить майбутнім мешканцям знизити витрати на комунальні послуги. Та й ціна житла в цьому будинку досить прийнятна. А його введення в експлуатацію планується в IV квартал 2016р.

Усі дозвільні документи у будівельника оформлені належним чином. Зокрема, державний Акт на право постійного користування земельною ділянкою від 01.08.2011 року, містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки 12.01.2016 року, декларація про початок виконання будівельних робіт від 19 лютого 2016 року, також є Договір №2/3-15 на будівництво між відділом капітального будівництва УМВСУ в Хмельницькій області та Товариством з обмеженою відповідальністю «Аргіліт» від 3 листопада 2015 року та Договір №2/15 Про організацію спорудження будинку між Товариством з обмеженою відповідальністю «Аргіліт» та Житлово-будівельним кооперативом «Міліціонер Поділля» від 03.11.2015 року.

Отже, усі дозвільні документи замовник та підрядник мають.

Проте, щоб тамтешні мешканці, які вже живуть на вул.Васильєва, 5 відчували себе комфортно, забудовник проводить громадські слухання 26 вересня об 15:00 у сесійній залі міської ради (майдан Відродження, 1) щодо забудови вищевказаної земельної ділянки. Там мешканці зможуть висловити свої побажання, щодо благоустрою, розташування дитячих та ігрових майданчиків.

Валерія СУШИЦЬКА.


Теги: ЖК "Сімейний", вул.Васильєва

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.